Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha anyukám megőrült?

Mit tegyek, ha anyukám megőrült?

Figyelt kérdés
Nagy hibát követtünk el és nem ivartalanítottuk a macskánkat.Szült is 5 kiscicát.(természetes ezúttal az anyával együtt mennek ivartalanításra).A baj az,hogy anyukám MEG AKAR TARTANI 5 MACSKÁT.Plusz az anyuka.Normális az ilyen?Mindenkit beakar fogadni....A nagyobb baj még az,hogy ő sokat dolgozik és természetesen rám marad az összes munka.Etetés,alomcsere,itatás,idomítás.Most még jobb mert a kertben vannak,de télen aztmondta,hogy nem fogja őket kinnt hagyni.BE JÖN 6 MACSKA A HÁZBA!!!!És hozzá kell tennem,hogy van még egy tesóm és 60-70m²-es a házunk.Nyáron most így nem olyan gáz figyelni rájuk,de én gimnáziumba járok és hát szeretnék nagyon a tanulásra koncentrálni szeptembertől.Kérlek írjatok ötleteket,indokokat amikkel meggyőzött én.Ja és borzasztóan makacs személyiség.Mint egy gyűjtögető.

2017. aug. 4. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az összes nőstényt ivartalanítsátok. Egyébként azt hittem agyon akarja csapni őket, vagy valami, és azért őrült meg, de ez még a jobbik eset.

Te mit akarnál kezdeni a kicsikkel, hova raknád?

2017. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira gáz, mert a cicák addigra megszokják a kinti létet, így télre csak aludni fognak bemenni. Egyébként a macskákat simogatni jell, de idomítani nem, tehát attól, hogy simized a cicát még nyugodtan tudsz tanulni.
2017. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha van barátod, aki befogadna 1-2 macskát, akkor mond meg anyukádnak, hogy xy nagyon szeretne gey kiscicát, és ott jó helye lenne. Egyébként 6 macska nem nagy dolog, ha van pénzetek kajára, akkor már jók vagytok szinte.
2017. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Tessék szépen lefotózni őket etetés közben. Aztán kitenni a Jófogásra, hogy ingyen elvihetők. A véletlen szaporulattól én így szabadultam meg. Egy hét alatt elvitték a kiscicákat 12 hetes korukban. Azóta persze az anyacica ivartalanítva lett.
2017. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha anyukád úgy akarja megtartani a 6 macskát,hogy rendesen tudtok róluk gondoskodni,akkor teljesen normális.Mivel kijárós cicák nem kell almot cserélni és,ahogy már előttem is írták télen nagyjából csak aludni fognak bejárni.Az etetés meg kb addig tart amíg kirakod nekik a kaját meg persze utána elkell mosogatni a táljaikat,amit anyud és tesód is megtehet.A cicák nagyon jól elvannak magukba is tehát nem is kell rájuk folyamatosan figyelni,idomítani meg főleg nem kell őket.
2017. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te vagy a nem normális nem anyád. Jobb lenne ha agyonveri őket?? Te meg akkor ne foglalkozz vele majd megoldják valahogy, ha ennyire se vagy képes.
2017. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nagyon sok kismacskám volt, volt olyan hogy 9 cicám volt egyszerre. Semmi bajuk nem lesz télen, ha fáznak majd összebújnak. Estére amikor még hidegebb lesz, nem rossz ötlet be engedni őket. De sok vizet nem zavarnak az északa. Egy idő után hozzá szoknak (kb 3 hét), hogy este aludni kell. Így hát alomra sincs szükséged, mivel a macskák okos állatok, jelezni fogják ha ki kell menniük. Szerintem 5 macskát simán meglehet tartani.
2017. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

#1 és #6 szerintetek az agyoncsapás és az összes macska megtartása között nincs semmi? Új gazdi keresésről nem hallottatok? Persze majd ha nem szeretne 6 macskát a nyakára nyilván első dolga hogy agyonveri őket, nem az hogy felteszi jófogásra hogy ingyen elvihető.....

Tökjó hogy valaki nem szeretne 6 macskát az máris szemét kegyetlen állatgyűlölő gyilkos.

2017. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kimondta,hogy agyoncsapnám őket?! Jézusom nagyon szeretem a picúrokat.Igen hirdetést már raktunk ki,de anyukám aztmondta,hogy nem adja oda senkinek őket,mert nem bízik meg senkiben.Most meg főleg,hogy hallotta a macska kínzós történetet...Hát az anya macskánál amikor pici volt mindig kinnt volt az udvaron,de télen beszokott.Hát majd meglátjuk.Meggyőzöm valahogy,hogy ez túl sok.Rengeteg macskánk volt már csak ennyi egyszerre még sohasem.És mivel erdő mellett lakunk 4 kutyával a szomszédokban kicsit óckodom a gondolattól,hogy holtan találom meg őket.Ne tessék megijedni 1-2-őt megtartanánk.
2017. aug. 4. 23:39
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy édesanyám csapná őket agyon?!!!
2017. aug. 4. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!