Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a kismacskámnak?

Mi a baja a kismacskámnak?

Figyelt kérdés

Nyávojogott már mióta....

Azthittem éhes ezért akárhányszor nyávojogtt adtam ki neki kaját.

Csak nem hagyott rá,ezért a vízét is sokkal többször cseréltem,hátha meleg a víz és ez a baja.

Ma pedig észre vettük ,hogy van valami a szájában,ami miatt a nyelvét sem tudja ki dugni.

A bal oldalán van a szájában fog-hoz vagy csont-hoz hasonlító dolog....

Felhívtuk az állatorvost ,annyit mondott ,ha csont kilöki magától....

De szeretnék máshonnan is válaszokat...

Mi lehet a baja?



2017. aug. 6. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kogak közé beszorulhatott, vagy az alsó-felső fogsorok közé beékelődött egy darab csont és olyan tökéletesen illeszkedik, annyira "beakadt", hogy a cica egyedül nem tud megszabadulni tőle. Ha hagyja, hogy belenyúlj a szájába és annyira szét tudod nyitni a száját, ügyesen megszabadíthatod. Vegyél fel vmi bőrkesztyűt, ha félsz a fogaitól. Próbáld / próbáljátok meg, Egyik fogja le a cicust, a másik meg óvatosan lazítsa meg, vegye ki, ami miatt szenved szegény. Írd majd meg, mi volt a baj.
2017. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne telefonálgassatok az orvosnak, hanem fogjátok meg és vigyétek be!
2017. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha ti sem tudjátok mi az, hiába látjátok, akkor az orvos, vagy mi honnan tudnánk mi az, ha nem is látjuk?
2017. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg ti kivenni, ha nem megy akkor vigyétek be orvoshoz mert ez nagyon fájdalmas lehet. Ha pedig az orvosotok azt mondja hogy majd kilöki magától hát jó nagy kókler, úgyhogy keressetek szerintem másikat.
2017. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Velünk kétszer is előfordult, hogy csont darab szorult a cicc fogára. Egyszer sikerült kiszednie magának, a másik alkalommal közbenjárásra volt szükség.

2 ember kell hozzá. Egyik "rögzíti" a macskát a grabancánál fogva a földön. Picit lefelé is kell nyomni, mert kellemetlen neki, így szökni próbál. Aa másik személy pedig pici, óvatos mozgatással valószínűleg ki fogja tudni szedni, ha csont szorult be. De ha nem is, legalább meglátjátok, hogy mi is a gond. Ha nem tudjátok megoldani, indulás az állatorvoshoz.

2017. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!