Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet h megtarthassam?

Figyelt kérdés

2 hete fialt a macskánk és most már néha meg szoktam fogni a kicsiket. Van köztük egy nagyon szép szürke, de nagyanyám szerint lány (szerintem meg fiú) és ha lány akk szerintem nem tarthatom meg :S. Én inkább kutyapárti vagyok de amikor azt a kis szürkét megláttam egyből megszerettem és az a kedvencem. Ha lány akkor hogyan vehetem rá a szüleimet?

13/L


2010. máj. 23. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
ivartalaníttatnod kellene, de ez elég drága művelet lánymacskáknál. (35eFt volt talán 6 évvel ezelőtt)
2010. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az állatorvossal meg lehet műtetni, hogy ne lehessenek kölykei, ha az a baj...
2010. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás tényleg meggyőző érv lehet. Az ára pedig messze nem 35ezer, hanem 10ezer forint körül van, ivartalanítási akcióban még olcsóbb.
2010. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak:

a 35 ezer 6ivartalanítás az nagyon sok!!!

nálunk 7-8 ezer,pedig szentendrén aztán minden drágább mint máshol!!!

2010. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Gondolom tiszta szürkéről beszélsz, nálunk tavaly 4 olyan született, abból 3 fiú [a lány szürke alapon sárga csíkos volt], tavalyelőtt 1 az is fiú, idén pedig 2 szintén mind 2 fiú :) Szóval általában fiúk lesznek :)


Amúgy ha mégis lány, akkor mondd azt, h a zsebpénzedből ivartalaníttatod majd =)

2010. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tavaly a Cirmos Cica Alapítványon keresztül 3ezerért ivartalanították a macskánkat lány....az eredeti ár 6ezer lett volna...
2010. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor a pénzemet arra fogom költeni :). Amúgy világos szürke és a 4 lába fehér. És nagyon szép :D
2010. máj. 23. 21:49
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem ivartalanítsd. amúgy légyszíves majd rakj róla képet! :D amúgy:


[link]

2010. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

5. vagyok :)

Bocs előre is az offért :D Tényleg nagyon szép lehet, nekem is volt ilyen cicóm, csak neki a nyaka is fehér volt :)

2010. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem fiú. Csináltam képeket majd felrakom :)
2010. máj. 24. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!