Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert csinalja ezt a macskam?

Miert csinalja ezt a macskam?

Figyelt kérdés

Kb 4 honapos lany cicarol van szo.

Van egy nagyon puha takarom, mintha szor lenne kicsit olyan hatasu. A cicam pedig akarhanyszor feljon az agyra, elkezdi dagasztani, dorombolni neki es kozben nyalazza es nyalogatja. Olyan mintha szopna. Gondoltam arra hogy azt hiszi hogy az anyukaja, de ahhoz szerintem mar tul nagy. Valaki macskaja csinal hasonlot?



2017. aug. 7. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak cicák akik nem növik ki ezt a szopi dolgot. Nekem három van abból kettő csinálja... az egyik 5 a másik 1 éves. Nem nagyon lehet ezzel mit csinálni, mondjuk engem nem zavar :D Olyat is hallottam , hogy azért csinálják, mert túl korán lettek elválasztva az anyukájuktól. Hát nem tudom. A kicsi kb 5 hetes volt mikor találtam, őt még meg is értem, de a nagy 12 hetesen került hozzám és mégis szopizik...
2017. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen😊 Engem sem zavar, nagyon aranyos. Csak nem tudtam mire velni.
2017. aug. 7. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A dagasztást a szoptatás előtt csinálják a kiscicák, igen. Szóval lényegében beletaláltál. Lehet az anyukájára emlékezteti :)
2017. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 macskám van, az egyik csinálja. Ő is egy nagyon puha szőrmés takarón. Dagaszt, gyalogat aztán belebújik :)

Ő 3 éves és érdekes, kb egy éve kezdte el, az előtt nem csinált ilyesmit.

2017. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"gyalogat" helyett nyalogatja*

#4 voltam

2017. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azt tudni kell, hogy az emberrel élő macska, függetlenül a korától, gyermeki aggyal gondolkodik, mivel minket tart az édesanyjának aki egész életében táplálja. Tehát mindegy, hogy milyen korban dagaszt :)
2017. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik cicám csinálta ezt(szo szerint szopcaizta a takarót, az agy karfáját, sokfele szovetet). :D Nagyon édes volt(sajnos mar nincs köztünk). ❤
2017. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek a puha, szőrös cuccok gyakran kiváltanak ilyen a macskákból, valahogy visszajön nekik az a kölyökkori érzés, amikor még szoptak. Három cicám van, az egyik nekem is nagyon dagasztós, pedig 12 hetesen hoztam el, vagyis eleget volt az anyjával.
2017. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!😊
2017. aug. 7. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!