Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a cicám nem olyan bújós,...

Ha a cicám nem olyan bújós, nagyobb korában még lehet az?

Figyelt kérdés

13 hetes a cicám és amikor felveszem az ölembe, szinte mindig elkezd kapálózni meg karmolni, hogy el akar menni. Csak akkor engedi meg, hogy huzamosabb ideig a kezemben tartsam, amikor nagyon fáradt.

Olyan rossz, hogy nem engedi, hogy ölelgessem :/ Szerintetek ha kicsit idősebb lesz, nem akar majd ennyire elszaladni, amikor felveszem?


2017. aug. 8. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, mert még játékos
2017. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A cicák is, mint az emberek külön egyéniségek. Nem minden állatka bújós. A környezetemben van olyan macskusz, akit órákig lehetne masszírozni, meg "kínozni" a szeretettel. Van olyan macska, aki a földön állva elbírja a simit kb 10 másodpercig, aztán nyűgös lesz a rámenős embertől. Bármilyen is lesz felnőtt korában, szeresd őt úgy, ahogy van.
2017. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém sosem volt bújós, és felnőve sem lett az. :(


Mostanában rászokott, hogy este felugrik mellém az ágyra, odahajtja a fejét, tíz percig simogathatom, utána elmegy a saját vackába aludni. Ennyi. Ezen kívül ha felveszem, óbégat, hogy tegyem le, ha simogatni próbálom, behorpasztja a hátát, hogy ne érjek hozzá. Ő néha hozzábújik a lábamhoz, de ennyi.


Ha otthon hagyom pár napra, és más eteti, utána fél napig bújós, és ölbe is mászik, de egyébként nem.

2017. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Az enyém mondjuk hagyja, hogy simogassam, volt, hogy leültem mellé és az egyik karomat a térdemre támasztottam és így lelógott a kézfejem, a cica meg odabújt a fejével a tenyerem alá, hogy simizzem XDD Meg megtanítottam eszkimópuszit is adni, bár van, hogy azt akarok neki adni, ő meg a kis kezét odateszi az arcomra és eltol magától XD De néha azért sikerül :D Valamint rájöttem, hogy úgy engedi, hogy sokáig nálam legyen, ha rárakom a vállamra :) Szóval remélem, ha már nem lesz ilyen kis hiperaktív, majd többször engedi, hogy babusgassam.

De amúgy ha ilyen kis rideg marad, akkor is imádni fogom :3

2017. aug. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!