Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megette a cica a meztelencsigá...

Megette a cica a meztelencsigát? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja tele van az udvar meztelencsigákkal, tegnap este a cicák táljában találtam egy hatalmas példányt..Akkor vettem észre, amikor megnéztem, megették-e a kaját, amit kiraktam nekik és épp evett a cicám, de mikor közelebb mentem, felnézett rám és akkor láttam, hogy a meztelen csiga a táljában van és ő meg a csiga mellett lévő száraz tápot ette. Gyorsan kiszedtem és ki is mostam a táljukat, de pár perce mikor kimentem megnézni őket, odasétált elém a cica, aki tegnap a csiga melletti kaját ette és volt valami trutymó a szájánál. Nem láttam, mikor megette, szóval nem is biztos, hogy csiga..maradványok voltak, de ha mégis egy pucér csigát evett meg, lehet tőle valami baja? Egyáltalán mennyi az esélye annak, hogy megeszi a csigákat? Lehetséges, hogy megint bemászott egy a táljába és ezért azt hitte, az is valami kaja?
2017. aug. 9. 02:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem szegény:( Szerintem semmi baja nem lesz,remélhetőleg nem ette meg :| vagy ha igen legalább gyorsan lecsúszott :D viccet félretéve szerintem nem ette meg a cicus, de ha igen nem lesz semmi baja,volt már itt hasonló kérdés, akinek a kölyök cicája evett meztelencsigát, és azt mondták ez a piciknél természetes, egészségére:))
2017. aug. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Jobb mint a whiskas. Egészségére:)
2017. aug. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tenyészd tovább hasznos csigaevő fajtát nemesíthetnél ki


egyébként nem lesz tőle semmi baja

2017. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Épp pár napja olvastam egy másik kérdést, amiben valakinek a kutyája ette a meztelencsigákat és írták neki, hogy ne hagyja, mert mérgező lehet, meg is halhat tőle a kutya...És azt gondoltam, akkor a cicákra nézve is mérgező lehet :/
2017. aug. 10. 20:41
 5/6 anonim válasza:

Nekem a 10 éves macskám evett meg tegnap egy fekete csupasz csigát, onnan tudom, hogy utána rosszul volt és ki is hányta. Majdnem egészben

.

2020. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem a 11 éves lánymacskám szokott rá , hiába van tőle rosszul és hányja ki, mégis újra és újra megeszi. Nem tudom mit lehetne tenni.

Már rosszul vagyok, amikor lekezd hörögve köhögni, aminek az a vége, hogy kihány egy fekete csigát . Fújj.

2020. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!