Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnét lehet érezni, hogyha...

Honnét lehet érezni, hogyha szeret a macska?

Figyelt kérdés
Azt mondják nem azért dorombol mert szeret, és nem azért dörgölőzik mert simogatni akar, csak a szagát jelöli meg. De valamilyen formában szerethet.

2017. aug. 9. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha meglát téged, odamegy hozzád, magától belefekszik az öledbe, sokat dörgölőzik-nyávog neked, ezzel azt jelzi, hogy törődést igényel.


Miért, nem érzed, hogy szeret a macskád?

2017. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Leginkabb csak akkor es annak dorombol, amikor jol erzi magat. Nem tudom igy szo szerint a macska tud-e szeretni. Sokkal kevesbe ragaszkodnak gazdihoz vagy helyhez mint a kutyak. Persze van kivetel!

Amugy van olyan macska aki nem szeret senkit, es nem szeret olben lenni, emberek kozott lenni. Van olyan is, aki mondjuk 1 gazdajat jobban szereti, neki tobbet dorombol, gyakrabban megy olbe, kolbeoleli a farkaval mikor elmegy mellette, udvozli ha belep a hazba stb. Es van olyan is, amelyiknek kb mindegy, hogy kinek az oleben van, vagy legyen valaki, es akkor dorombolhat.

Van olyan is amikor persze csak a kaja miatt hizeleg :)

De a maga modjan, valamilyen formaban nehanyan tudnak azert "szeretni".

2017. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én érzem, és a fent leírtak mind igazak, már megtanítottam arra, hogy felálljon két lábra ha fel tartom az ujjam :) Én érzem hogy szeret, csak a tudományos tények is érdekelnek.
2017. aug. 9. 11:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Jah, tudomanyos tenyekkel itt nem sokan fognak neked szolgalni :D ez nem az a kozonseg ...
2017. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jah, lehet igaz, nem jó hely XD
2017. aug. 9. 11:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tartom magamnak műveletlen parasztnak, de egyértelmű választ én sem tudok adni.

A macskák igazi egyéniségek, sértődékenyek, gorombák, makacsak.

Azt szeretik, aki nem különösebben törődik velük. Szeretik ők kiválasztani, hogy kikkel, mikor, mennyi ideig akarnak jóban lenni.

2017. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én cicámmal összeérintjük az orrunkat köszönéskor, eztnéha magától szokta,hogy csak fekszem az ágyban,odajön és "megpuszil" :D meg sokszor az arcomra teszi a tappancsát olyan édes:) Én biztos vagyok benne,hogy tudnak szeretni,ugyaúgy,ahogyan utálni is :D :D

Minél jobban nyomulsz utána,annál távolságtartóbb lesz,én úgy vettem észre.A párom pl utálja a macskákat, a cica mégis 0-24ben rajta csüng, a cipőjében fekszik, stb (persze azóta imádja a cicákat)

2017. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Oda megy hozzád dörzsölödik, dorombol. :)
2017. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Álltalában én lehajolok, ő meg a fejembe bokszolja a saját fejét is. xD
2017. aug. 9. 20:07
 10/12 anonim ***** válasza:
A macskáknál talán inkább bizalomról meg ragszkodásról lehet beszélni.Szerintem náluk ezek egyenlőek a szeretettel.Ha porszívó vagy kutya volt a közelbe Mici cicám simán hagyta,hogy felvegyem és csúnyán nézett az ellenségre,más cicával ezt nem nagyon lehet megcsinálni.Altatás után meg úgy volt,hogy csak éjjel fog felébredni kipárnáztuk neki a fürdőt,de addig nem nyugodott míg nem tudott bemászni mellém az ágyba.Meg mi is sokat pusziszkodtunk.Ő biztosan szeretett.
2017. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!