Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicám 2 pofája...

Mit tegyek a cicám 2 pofája be van dagadva állatorvoshoz már nem tudom vinni nyávog nagyon és nem akar enni?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek nagyon sajnálom szegényt ahogy szenved
2017. aug. 9. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy segítsünk? Menjünk el hozzád, és vigyük el mi állatorvoshoz?

Ezen máshogy nem lehet segíteni. El kell vinni orvoshoz.

2017. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek minél előbb, mindehol van ügyelet, 13.000Ft a díja. Valószínűleg genny nyomja és amellett hogy borzasztóan fájhat neki életveszélyben van, közel az agy és ha szétpukkan az vérmérgezést okoz.
2017. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudod vinni? Mert már lefürödtél és a puha ágyikóban vagy? Vagy mégis mi az oka?
2017. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten szombat éjjel 11-kor szólt a nagynéném hogy elütötték a cicát, fél 11-re átautóztam a városon felvettem őket és rohantam az ügyeletre, ott már megbeszéltem telefonon, hogy érkezünk, mert nincs ott mindig orvos, szólni kell hogy menjen be. Ezt bárki megteheti, nem vagyok csodaember gondolom. A cica meghalt sajnos amúgy, de nem bántam sem a fáradságot sem azt a 10.000Ft-ot.
2017. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

3-as válaszoló vagyok

Ezt nézzétek milyen aranyos privit kaptam tőle:

"nem te gyökér máskor akkor ne válaszolj te gerinctelen én segítséget kértem mert orvos jelenleg nyaral és nem tudom rajta kívül mást orvost"


Biztos vagyok benne hogy az interneten utána tudsz nézni más orvosoknak, ha annyira sajnálod a macskát akkor lépjél valamit. Egyébként nem gondolom hogy nyaral az orvosod, a megfogalmazásod miatt

2017. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya dolog gyökerezni mondhatom, csak sajnálja azt a szerencsétlen kis állatot még így látatlanba is. Hogy lehetsz annyira életképtelen, hogy nem tudod másik orvoshoz vinni mikor kínokat áll ki? Gondolom én is gyökér vagyok :( Szigorú elmevizsgához kötném az állattartást.
2017. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, elméltóztattad vinni az orvoshoz a cicát, vagy egész éjszaka szenvedett még te fetrengtél a pihe-puha ágyikódban?
2017. aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem már megjártátok az orvost!
2017. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NE tartson allatot, aki anyagilag vagy egyeb okokbol nem tud erte felelosseget vallani! Legyszi-legyszi....... Nem kotelezo a tartas! :(
2017. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!