Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kiscicával?

Mit csináljak a kiscicával?

Figyelt kérdés

Szóval tegbap este kaptunk egy kb. 3 hónapos kiscicát, de állítólag még nemigen volt emberek között, nagyon vad, nagyon félénk. Azt hittem ennyire nem lesz vészes a helyzet, de ahogy kiengedtem a hordozóból, befutott a spájzba, és fél óráig ott feküdt egy doboz mögött. Aztán egy idő után lassan elvettük előle a dobozt, odavittük neki az almát, a kajáját, meg vizet, de egyikhez sem nyúlt hozzá, néha-néha odamentünk hozzá és kicsit megsimogattuk, aztán utána reggel órákig kerestük, mert nem tudtuk, hol van, bebújt a futógép alá. Most is ugyanott volt, gondoltam, hogy most már nem hiszem el , hogy nem éhes, vagy nem szomjas, és elhúztam a gépet, mire bement az asztal alá, elhúztam azt is, mire befutott a kanapé alá..

Most mit csináljak vele? Nem akar se enni, se enni..

Pedig az előző cicánk nagyon jól érezte magát nálunk :/



2017. aug. 10. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjátok szegényt, biztos halálra van rémülve
2017. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg van ijedve szegény. Idegen neki minden. Adj neki egy kis időt, ne sürgesd, ne piszkáld. Majd előjön.
2017. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Három négy hétig is ilyen lehet. Nyugi, hagyjátok és ne tudjon kárt tenni magában.
2017. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megtudtatok simogatni,akkor vad nem nagyon lehet,csak megvan ijedve szegeny.Ti is es a hely is uj neki.Az en cicam is az agy alatt volt par napot,mikor uj hazba koltoztunk,pedig o ismert minket.Hagyjatok az eszijet meg a vizet a kozelebe,ha nem vagytok ott majd biztos eszik belole.Vagy keress valami nagyon finomat es nyulj be vele a kanape ala.Ha kozelrol meg jobban erzi az illatat lehet erdeklodobb lesz.
2017. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálam amikor születnek és nem ide akkor kb 2 hónaposan hozza az anyja őket,mindig ez van

van amelyik nem annyira félénk de van amelyiket nem lehet megfogni,de enni megy enni amikor elmentem onnan


nálatok az is gond,hogy egyedül van és félénkebb az átlagnál,ha lenne másik macska akkor azt tudná követni amikor nem vagytok ott és hamarabb megszokná,így tovább tart

hagyjátok,ne üldözzétek,legyen kajája amit lát hogy hol van aztán majd fog enni

az éhsége felülirja a félénkségét majd :)

de akkor se próbáljátok megfogni csak ha megette és ujra elbújt akkor rakjatok megint kaját

ha már megszokta a társaságotokat akkor már kajálás közben ott lehetsz mellette esetleg megsimogatod (én ilyenkor szoktam,az elején elugrik majd visszamegy kajálni... és így haladva kell elnyerni a bizalmát)

2017. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leginkább hagyd békén... majd Ö közeledik, ha akar, de ha mindig elriasztod a hülye kergetéseddel, akkor várhatsz, hogy a bizalmába fogad.
2017. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!