Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska megismer, ha nincs...

A macska megismer, ha nincs rajtam a szemüvegem, illetve felső nélkül vagyok?

Figyelt kérdés
Persze nem a sajátomra gondolok,hanem a szomszédéra,akit kb.2 havonta látok.De mindig oda jön hozzám,hogy simogassam meg.

2017. aug. 11. 00:48
 1/7 anonim válasza:
91%
Igen, a szagodról megismer.
2017. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha szemüveg és felső nélkül is az általa megszokott viselkedést és mozdulatokat csinálod, akkor nagy valószínűséggel meg fog ismerni.

De például a háztól 500 méterre a mezőn akár még a saját macskád sem ismerhet meg még szemüvegben és felsőben sem. Mert a szokásostól eltérő környezetben találkoztatok.

2017. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
37%
Szerintem nem fog megismerni, mert túl hülye vagy hozzá.
2017. aug. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Ohh, Istenem!
2017. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
56%
A szagodról megismer, ha ugyanúgy nem fürdesz, mint eddig.
2017. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha hallotta már a hangod és felső nélkül is mondasz neki valamit, akkor biztosan megismeri.

Egy barátnőm nem volt már nálunk 1-2 hónapja,s a ház előtt összetalálkozott a macskámmal. Az először megijedt, majd mikor a bnőm szólt hozzá, rögtön bújt, dorombolt. Néha még tőlem is megijed, ha nem a házban találkozunk. De ha meghallja a hangom, rögtön tudja, ki vagyok.

De az is lehet, hogy az én cicám kicsit gyagya s más macskák szagról is felismernek bárkit.

2017. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, valahol olvastam, hogy nagyon jó a szemük, sötétben is látnak, meg ilyenek...


Irónia, mielőtt valaki leolt, hát nem egészen értem a kérdést, az a helyzet.

2017. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!