Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

A macska megismer, ha nincs rajtam a szemüvegem, illetve felső nélkül vagyok?

Persze nem a sajátomra gondolok,hanem a szomszédéra,akit kb.2 havonta látok.De mindig oda jön hozzám,hogy simogassam meg.

Keress kérdéseket hasonló témában: macska

08-11 00:48  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Igen, a szagodról megismer.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 08-11 00:57 Privát üzenet
Ha szemüveg és felső nélkül is az általa megszokott viselkedést és mozdulatokat csinálod, akkor nagy valószínűséggel meg fog ismerni.
De például a háztól 500 méterre a mezőn akár még a saját macskád sem ismerhet meg még szemüvegben és felsőben sem. Mert a szokásostól eltérő környezetben találkoztatok.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 08-11 01:02 Privát üzenet
Szerintem nem fog megismerni, mert túl hülye vagy hozzá.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 25%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 08-11 01:10 Privát üzenet
Ohh, Istenem!

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 08-11 01:14 Privát üzenet
A szagodról megismer, ha ugyanúgy nem fürdesz, mint eddig.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 08-11 01:16 Privát üzenet
Ha hallotta már a hangod és felső nélkül is mondasz neki valamit, akkor biztosan megismeri.
Egy barátnőm nem volt már nálunk 1-2 hónapja,s a ház előtt összetalálkozott a macskámmal. Az először megijedt, majd mikor a bnőm szólt hozzá, rögtön bújt, dorombolt. Néha még tőlem is megijed, ha nem a házban találkozunk. De ha meghallja a hangom, rögtön tudja, ki vagyok.
De az is lehet, hogy az én cicám kicsit gyagya s más macskák szagról is felismernek bárkit.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 08-11 09:58 Privát üzenet
Nem tudom, valahol olvastam, hogy nagyon jó a szemük, sötétben is látnak, meg ilyenek...

Irónia, mielőtt valaki leolt, hát nem egészen értem a kérdést, az a helyzet.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 08-12 23:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek egy 2 hónapos kiscica túl élő ha befúják zöld festékkel?
Össze tud forrni a macska füle? Verekedésből származó pici lyukacska van benne, a felső részénél. Valakinek volt már hasonló és összeforrt?
Macskások! Mennyire lehet tartós egy kaparófa, aminek banánrost a felső, bújós része? Valaki ismeri az anyagot?
Szellem táblának a felső jobb sarkában, az a macska fej mit jelent? Nagyon fontos! (link)
Melyik boltban lehet kapni mostanában macskás felsőket?
Most vettem észre, hogy a cicám felső fogsoránál oldalt egy lyuk van (látszódnak az oldalsó fogai). Ez valami baktérum, vírus, vagy beleakadt valamibe?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu