Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Miért támad a cica?

Lányom takarítja a macskaalmot,a cicánk ugrik neki,támadja! Miért? Ha én takarítom,engem nem bánt. Fiam megy az alom felé,néha neki is nekitámad! Miért?

08-11 21:58  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Mert oda rejti a drogot. Amikor épp nem terjeszti, akkor elássa és ha ekkor akarják megzavarni az almot akkor dühös lesz és támad, védi a megélhetését.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 08-11 22:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vicces kedvedben vagy úgy látom! :D

# 2/8Időpont 08-11 22:11 Privát üzenet
Ez szerintem inkább ilyen játék neki. Úgy gondolja, hogy ők benne lennének ilyenkor a játékban, te meg nem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 08-11 22:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jaj nem,dehogy játék! Komolyan gondolja ő,végigkarmolja a lábukat is,nem is kicsit. A lányom pl ha az én szobámba bejön,akkor is nekiugrik,mintha féltékeny lenne! Nekem kell megmenteni,nem tud visszamenni a saját szobájába! :( Én rászólok,elbújik rögtön,tőlem fél,pedig soha nem bántottam!

# 4/8Időpont 08-11 22:29 Privát üzenet
Azt nem tudom, miért csinálja, a macskák viselkedését sokszor igen nehéz megfejteni. Viszont a megoldás egyszerű: míg az almot takarítják, ki kell zárni abból a helyiségből.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 08-12 07:50 Privát üzenet
Hát akkor valószínűleg tényleg féltékeny lehet. Olyan, mintha védene tőlük, szóval úgy tűnik, te vagy neki a kiválasztott :), és csak téged akar. Mennyi idős a cica, és kié a cica?

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 08-12 22:47 Privát üzenet
Nem rossz szándékkal kérdezem, de esetleg nem volt-e a gyerekek és a macska között valamilyen incidens? (előző vagyok). Nagyok a gyerekek?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 08-12 22:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem,nem volt köztük semmi incidens! :) 7 éves a cica,a lányomé,vele is alszik,bújik hozzá,csak a takarításnál támadja és ha bejön a szobámba! Ezért nem értem. Már nagyok a gyerekeim,20 felett vannak...

# 8/8Időpont 08-12 23:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet összeszoktatni hamar új cicát a régiekhez?
Mi lehet a cicám baja?
Most először van kiscicam! 4 hónapos kandúr cica, eléggé vad a kezem tele van karmolassal csak ugy raakaszkodik ha olyan kedve támad! Ezen a heten szeretnem vinni hereltetni,..
Miért támad a cica, főleg hogy sosem voltak bántva és foglalkozva is van velük? 2 éves ivartalanított lánycicák akik testvérek. A hátunkat támadják ha széken ülünk.
Tanácsot keresek mit tegyek a cicám már másfél éves és csak kézből eszik ha pedig nem adok akkor nekiugrik a labábamnak és támad?
10 hetes kiscicám nagyon sokat rosszalkodik, ugrál ránk, támad, harap. Igaz, csak játszik, de, hogy szoktathatnám le erről?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu