Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért támad a cica?

Miért támad a cica?

Figyelt kérdés
Lányom takarítja a macskaalmot,a cicánk ugrik neki,támadja! Miért? Ha én takarítom,engem nem bánt. Fiam megy az alom felé,néha neki is nekitámad! Miért?
2017. aug. 11. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Mert oda rejti a drogot. Amikor épp nem terjeszti, akkor elássa és ha ekkor akarják megzavarni az almot akkor dühös lesz és támad, védi a megélhetését.
2017. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vicces kedvedben vagy úgy látom! :D
2017. aug. 11. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem inkább ilyen játék neki. Úgy gondolja, hogy ők benne lennének ilyenkor a játékban, te meg nem.
2017. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj nem,dehogy játék! Komolyan gondolja ő,végigkarmolja a lábukat is,nem is kicsit. A lányom pl ha az én szobámba bejön,akkor is nekiugrik,mintha féltékeny lenne! Nekem kell megmenteni,nem tud visszamenni a saját szobájába! :( Én rászólok,elbújik rögtön,tőlem fél,pedig soha nem bántottam!
2017. aug. 11. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, miért csinálja, a macskák viselkedését sokszor igen nehéz megfejteni. Viszont a megoldás egyszerű: míg az almot takarítják, ki kell zárni abból a helyiségből.
2017. aug. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Hát akkor valószínűleg tényleg féltékeny lehet. Olyan, mintha védene tőlük, szóval úgy tűnik, te vagy neki a kiválasztott :), és csak téged akar. Mennyi idős a cica, és kié a cica?
2017. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz szándékkal kérdezem, de esetleg nem volt-e a gyerekek és a macska között valamilyen incidens? (előző vagyok). Nagyok a gyerekek?
2017. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem volt köztük semmi incidens! :) 7 éves a cica,a lányomé,vele is alszik,bújik hozzá,csak a takarításnál támadja és ha bejön a szobámba! Ezért nem értem. Már nagyok a gyerekeim,20 felett vannak...
2017. aug. 12. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!