Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Norvég erdei macska is az ellenkező nemű gazdához jár jobban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: erdei macska, erdei cica, norvég erdei macska, norvég erdei cica

08-12 09:57  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nem. Ők melegek

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 08-12 18:39 Privát üzenet
Komolyan nem értem a kérdést.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 08-12 22:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A párommal nekünk van egy fekete sziámi keverékmacskánk. Ő lánymacska és szinte mindig engem választ a barátnőm helyett ha simogattatni szeretné magát, vagy aludni valakin, dörgölőzni stb. Az érdekel, hogy az erdei macska is ilyen e.
Én meg azt nem tudom mi volt annyira érthetetlen a kérdésen.

# 3/6Időpont 08-13 22:43 Privát üzenet
2. vagyok. Most így már értem. És azért nem értettem (valószínűleg), mert ez nem általános, inkább csak nálatok van így. És a fajtától biztos, hogy nem függ. Inkább csak egyes macskáknál és egyes gazdiknál fordul elő.

# 4/6Időpont 08-14 17:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Bocsi, hogy lekezeltelek a válaszomban, csak azt hittem mindkét komment Öntől származik és az összkép alapján egy másik lekezelőember képe tárult elém :-)

# 5/6Időpont 08-14 19:13 Privát üzenet
Nem baj, de nem is vettem úgy. Itt a gyiken ilyesmi előfordul, még ha nem is jó dolog.

# 6/6Időpont 08-15 16:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy befogadott kóbor cicám, nincs benne chip, de hajszál pontosan úgy néz ki mint a Norvég erdei. Nem fajtatiszta valószínüleg, de hogy lehet, hogy totál úgy néz ki?
Norvég erdei macska tenyésztő Magyarországon. Van ilyen egyáltalán? Esetleg egy megbízható tenyésztő? (Esetleg más hosszúszőrű fajták? )
Norvég erdei cica és szibériai vásárlásán gondolkodom allergia miatt?
Mi a különbség a szibériai macska és a norvég erdei macska között? Főleg természetbeli dolgokra gondolok, ha van ilyen.
Melyik macska fajták hipoallergének? A norvég erdei esetleg az?
Norvég erdei macska és main coon?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu