Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassuk össze őket?

Marcooliusz kérdése:

Hogyan szoktassuk össze őket?

Figyelt kérdés
Van egy lánycicánk akinek van kettő egy hetes kölykei. Van pluszba még kettő két hetes kölyök mert egy lánycicának voltak csak elütötte őt egy autó (olyan helyen laknak ahol szemét parasztok is vannak) és hozzánk kerültek a két kicsik. Összeraktuk őket és hát hozzáértem mind a kettőhöz amit szerintem nem kellett volna. De morgott mert erőlködtünk.

#macska #kölyök macska #új kölykök
2017. aug. 12. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan a kérdést.

A kölykökhöz nyugodtan hozzá lehet érni, sőt kell is kézhez szoktatni őket. Ettől függetlenül nem biztos, hogy elfogadja az új cicának az anyamacska. Ha nem, akkor vagy kézzel nevelitek fel őket, vagy elpusztulnak.

2017. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És etetni mit agyunk nekik ha nem szoknak hozzá
2017. aug. 12. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Macskatápszer, kicsi cumisüvegből, éjjel-nappel 2-3 óránként. Macskatápszert internetről lehet rendelni, vagy nagyobb állateledeles boltban, állatpatikában venni.

Míg ez nincs esetleg, akkor végső esetben kecsketej.

2017. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen. Most alszunk rá egyet és majd holnap kiderül mi lesz.
2017. aug. 12. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!