Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Emlodaganat műtét mennyi?

Emlodaganat műtét mennyi?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy nőstény cicán egy emlodaganat műtét? Tudom, ez sok mindentől függ, de úgy körülbelül mennyire szamitsak? Ha nem fővárosi arat nézünk.
2017. aug. 12. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
20, nagyon max 30 ezer. Hány elmőröl van szó? Mekkora a cica?
2017. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már nagy, 10 éves is elmúlt. Ivartalanitva van mégis előjött neki.

Nem tudom hányat érint, mert egy nagy darab van a pocakjan.

2017. aug. 12. 13:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert most sajnos csak 42 ezer körül van rá pénzem, és ha ennyiből nem jön ki, akkor várnom kell szeptemberig vele. Nem faj neki meg semmi, illetve az orvos is mondta hogy nem életbevágó, de én szeretném minél hamarabb megmutetni.
2017. aug. 12. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az biztosan elég lesz, de a dokitól kérdezd meg előre
2017. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ki kéne jöjjön belőle. De. Az az orvos, aki ilyet mond, hogy nem életbevágó az egy barom! Minél előbb meg kell műteni bakker a rosszindulatú emlődaganatok gyakran adnak áttétet a tüdőbe, amit a világ összes pénzével sem tudsz már kezeltetni, hiába van már sugár, kemó meg minden a macskáknak is! Az orvos nem hallott még az áttétekről?
2017. aug. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!