Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhás a macskám, mit tehetnék...

Bolhás a macskám, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Voltunk állatorvosnál, bekente valami bolhairtóval de semmit se használt. Vettünk bolhairtó sampont, megfürdettük vele háromszor, raktunk rá bolhairtó nyakörvet, leszedte. Vettünk sprayt, befújtuk vele, raktunk rá szorosabb nyakörvet, már rajta van több mint egy hete és mégse használt semmit. Mit lehetne még tenni?

2017. aug. 12. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Geránium csepp pár száz Ft és friss diólevél kötegekben legyen a fekhelyén , ezt utálják . A fürdés csak nagy melegben szárítás után ajánlott . Ha kinti macska a porból más állatoktól elkapja . Erős táp Premier , Happycat egyéb drágább cucc tartalma elűzi , a gyenge macskák fertőzöttebbek .
2017. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt, hiába kentem rá a cicára bármit, nem tűntek el a bolhák, sem a kullancsok. Végső elkeseredésemben vettem meg egy rettentően olcsó (470ft) Dolly natural spot on-t, ami gyakorlatilag geránium, és azóta lényegesen csökkentek a bogarak. Nem azt mondom, hogy nincs benne néha 1-1 kullancs, de bolhaügyileg sokat segített. Hátrány, hogy csak 15 napig hat. Viszont szerintem megéri kipróbálni, mivel olcsó, és elvileg természetes.
2017. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél bolhafésűt, vedd le a nyakörvet, és azzal probálkozz egy ideig, vegyszert többet ne rakj rá egyenlöre...mérgezést kap..4hét mulva midaspot cseppet vegyél az tuti kivégzi öket.
2017. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!