Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Se veled-se nélküled cicakapcs...

Se veled-se nélküled cicakapcsolatnak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Kb egy éve élnek együtt. Egyik kandúr, a fiatalabb nőstény (ivartalanok). Amíg csak benti cicák voltak, tök jóban voltak, mindig összebújva aludtak, egy tálból ettek, közösen használták az almot. Télen költöztünk kertes házba egy csendes mellékutcába.

Aztán a jó idő beköszöntével elkezdtem kiengedni őket. Azóta folyton civakodnak. A táljaikat egy méterre kell tennem egymástól, hogy mindkettő hajlandó legyen enni. Most épp itt fekszenek az ágyon, egy nagy gömbőccé bújva. Az előbb látszólag minden ok nélkül elkezdtek fújni egymásra, nyarvogni és pofozkodni. Rájuk szóltam, a kiscsaj kiszaladt, majd kb 10 mp mulva vissza az ágyra. Elkezdték egymást tisztogatni és újra összebújtak.

Általában a nyalakodás alakul át veszekedéssé és megkergetik egymást. Aztán kibékülnek. Naponta többször lejátszódik ez, hangos nyervákolással kísérve. Hogyan akadályozhatom meg? Vagy ez normális viselkedés?



2017. aug. 13. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg,csak játszanak és nem tesznek kárt egymásba addig nem olyan nagy gond,ha civakodnak kicsit.
2017. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!