Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti benti cicátoknak van...

A ti benti cicátoknak van nyakörve, bilétája? Érdemes lenne tennem az enyémre?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos (fajtatiszta) kandúrom, chip van benne. Második emeleten lakunk.


Szerintetek érdemes lenne nyakörvet és bilétát tenni a cicára?


A ti (csak benti) cicátoknak van?


A válaszokat köszi.



2017. aug. 13. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem jár ki, nem szökdösik, úgy felesleges.
2017. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Mire gondolsz, hol menne ki?

Van háló az erkélyen, szúnyogháló az ablakon? Másodikról azért már eshet rosszul, ha ott távozna, ha erre gondolsz.

Egyébként nyugodtan ráteheted, ha megnyugtat, vagy úgy ítéled meg, ha szükséges, nem gondolnám, hogy ő ezzel mondjuk súlyt fog "cipelni", nyilván hozzá kell szoknia, csengőt ne tegyél a nyakába, mert a közhiedelemmel és divattal ellentétben zavarja az érzékeny hallásukat.

2017. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek nincs. Benti, de lehet, hogy jó ötletet adtál, mert mikor hazajövök ki szokott menni pár percre a lépcsőházba, és mostanában párszor lement a földszintig én meg hülyét kapok (pedig pár méterre vigyáz állásban figyelek közben, csak nem mindig mögötte állok kint a lépcsőházban). Előző vagyok.
2017. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra figyelj, hogy semmiképpen ne szökjön ki. Meg lehet azt oldani, nekem 3 benti cicám van, a legidősebb 15 éves, és szerencsére nem szöktek ki még soha. Egyiknek sincs bilétája, én nem látom sok értelmét, ártani mondjuk nem árt, ha téged megnyugtat, és a cica megszokja.
2017. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ha van benne chip. Ha elszökne azonosításra ott a chip-nyílván látszik rajta,hogy fajtatiszta és nem kóbor cica - aki segíteni akar az úgyis elviszi állatorvoshoz chipet olvastatni.Az én kizárólag benti cicámban is csak chip van. Gondolom úgyis ivartalanítod(benti kandúrnál létszükség,de kintinél is hasznos)így még kevesebb az esély,hogy szökjön a tüzelési időszakban a nőstények után.☺
2017. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!