Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van a cicusomnak?

Mi baja van a cicusomnak?

Figyelt kérdés
Kb.2 hónapos.Tegnap még evett reggel már nem olyan sokat mint szokott de most amikor hazaértem adtam neki a kajájából de nem kellett neki.Inni sem iszik. Bevizeztem a száját de még arról sem nyalta le a vizet. Lázasnak nem lázas,de úgy nem is látszik rajta,hogy beteg lenne vagy egyéb.Még egy dolog amikor felvettem az ölembe akkor elhagyja magát,ahogy lerakom úgy marad.Olyan mint pl.ha el lenne ájulva vagy valami.De nem mert nyitva a szeme is és valamikor arébb megy de nem sokat. Mi lehet a baja? Az előbb jöttem be tőle eddig ott voltam vele próbáltam rájönni hogy mi lehet a baja de egyszerűen nem tudom nem volt még ilyen egyik macskámmal sem.
2017. aug. 14. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihoz. Tudom, irritáló, hogy itt mindenki mindenre ezt válaszolja, de ő tud biztosat...
2017. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akármi baja lehet, ezt így nem lehet megállapítani. Az biztos, hogy ha ez így folytatódik még pár napig (vagyis nem eszik, nem iszik), akkor el fog pusztulni. Tehát ha szeretnéd életben tartani a cicát, akkor vidd el állatorvoshoz, amilyen hamar csak tudod!
2017. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz.

Én azt szoktam javasolni, hogy úgy álljunk hozzá a cicához/kutyához mintha a gyerekünk lenne, aki még nem tud beszélni.

Ha a gyerekünk nem eszik, nem iszik és alig tud menni, kb ájult állapotban van, akkor alap, hogy rohanunk vele az orvoshoz azonnal.

Egy macskánál miért tennél másképp? Ugyanúgy ki van szolgáltatva neked, mint egy kicsi gyerek. A te állatod, a te felelősséged orvoshoz vinni, hogyha beteg.

Igen, nincs ingyen az állatorvos, de ezt vállaltad amikor magadhoz vetted.

Szóval kérlek vidd el orvoshoz.. Ő nem tud magától elmenni, neked kell elvinni, rád van utalva..

2017. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon rosszul hangzik. Állatorvos.
2017. aug. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Éjjel kimentem megnézni hogy van erre már sajnos meghalt :( és nagy meglepődèsemre mellette feküdt a másik cicus halottan...pedig ő még este játszott is, evet,nem volt semmi baja ..erre meghalt nem tudom
2017. aug. 15. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mérgezés lehetett.

Máskor, ha ilyen állapotban van állatod, AZONNAL orvoshoz kell vinni, ha azt akarod, hogy életben maradjon.

2017. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Panleucopenia rendkívül akut formája. Ez a macskák vírusos bélgyulladása, olyan, mint a parvo a kutyáknál. Kiscicáknál nagyon gyorsan halált okoz még a tünetek kialakulása előtt, állatorvos nélkül 95%-ban halálos betegség. OLTÁS van ellene, a következő cicádat mindenképpen oltasd be, ha nem akarod, hogy meghaljon!!!
2017. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!