Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert szeret a macskam szaras...

Miert szeret a macskam szaras kozben az olemben aludni?

Figyelt kérdés

A kerdes teljesen komoly. A macskam tipikus macska, napkozben ram se hederit, nem ugrik az olembe, hogy kenyeztessem csak ugy napkozben ha mondjuk a fotelben ulok, ellenben ha elmegyek wc-re, KIVETEL NELKUL minden alkalommal bejon, felugrik az olembe es nekiall aludni vagy csak pihenni. (Pisinel is de az nyilvan rovidebb folyamat, akkor nincs annyi ideje kenyelembe helyezkedni es aludni.)

Szoval miert? Masnak is csinalja ezt? Amikor meg pici volt, akkor is csinalta, csak akkor meg pici volt es elfert a vallamon, es ott aludt :D)


2017. aug. 15. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Whiskas szagut szarsz.
2017. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ezt csinálja. XD


Reggeli rituálénk, hogy megyek vécére, szalad oda és alszik, míg kábelt fektetek.


Szerintem ez valami macskás dolog.

2017. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Az enyém meg akkor végzi a nagydolgát, amikor mi is. Tök mindegy neki, én vagy a férjem, akkor kell neki is.. pisilni eljár nélkülünk is, de ezt nem tudom felfogni. 😃 nem is lehet itthon hagyni 2 napra.sem, mert addig hiába eszik, wcre nem megy, csak pisilni. Megvárja míg hazaérünk.
2017. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 A tietek is? :D ezen én is csak csodálkozom :))

Mikor pici volt, és először bejött a fürdőszobába, nekidörgölőzött a lábamnak, rosszul voltam. Mondom még ide is utánam jön?? Szerencsére eszébe sem jut az ölembe ugrani, az nagyon nem tetszene, lehet, nem is hagynám, de azért a jelenlétével gyakran támogat.


[link]

2017. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
3as vagyok.. jaja nem elég a gyerek, hogy jön utánam :D
2017. aug. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nálatok nem lehet becsukni a budi ajtót?
2018. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!