Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ùj helyre költöztem a...

Ùj helyre költöztem a cicámmal, meg fogja szokni?

Figyelt kérdés

9 ève velem lakik a macskàm, most költöztem vele albèrletbe. Nagyon fèl az ùj helytől. Màr eleve a szàllítàsa is egy trauma volt neki.

Nem volt sose cicahordoz9ja,kolcson kertem vkitol, de sehogz se tudtam belecsalogatni. Nagyon fèlt.

Ìgy ràraktam a macskahàmot ès az ölembe vittem az autòhoz. Nagyon fèlt,viszont nem karmolt össze. Mielött beraktam az autoba, legeleszett egt picit a fuves teruleten.

Sikeresen àthoztam az ùj lakàsba. Nagyon fèl itt, kb 3òràja van a lakàsban.

Vannak ismrrős dolgok itt,pàrnàk amiket hasznàlt.

Mennyi idő vajon,mire megszokja a helyet?

Màs is jàrt màr ìgy?

Mèg csak szèt se nèzett eddig,nem jön elő.elbùjt egz kis lyukba



#Költözès macskàval
2017. aug. 15. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg fogja szokni, csak idő kell neki. Viszont ha ki akarod engedni, akkor azzal még mindenképp várj. Az első pár hetet töltse csak a lakásban.
2017. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoba cica, nem fogom kiengedni.
2017. aug. 15. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, ezt örömmel hallom. :) Szerény véleményem szerint jobb neki bent, de nem akartam rögtön ezzel jönni. Csak a legelészésről gondoltam, hogy kinti lesz. Szóval 3 óra édeskevés, valószínűleg inkább hetek kellenek majd neki, mire teljesen magáénak érzi az új lakást. Ha teheted, addig biztosíts neki minél nyugodtabb körülményeket (ne kezdj rögtön felújításba vagy ilyesmi). Amikor én költözködtem, a cicám 2 napot töltött a hűtőszekrény mögött, és csak éjjelente jött elő enni meg vécére. Időt kell nekik hagyni, és minden rendben lesz.
2017. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vègre felbàtorodott ,körbejàrta az egèsz lakàst többször is.

Attòl fèltem,hogy ez elhúzódik hetekig.

2017. aug. 16. 22:14
 5/5 A kérdező kommentje:

Vagyis lehet bizonytalan lesz mèg,akàr hetekig.

De úgy tűnik,mintha egyre jobban lenne.

Keresi a tàrsasàgom is :)

2017. aug. 16. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!