Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most hogy fognak bemászni a...

Most hogy fognak bemászni a macskáim?

Figyelt kérdés
Macskáim vannak már régóta, de a tesóm hozott egy kiskutyát. Idáig ki mászkáltak a macskáim A keritésen de most le lett hálózva alul ahol kibujtak, viszont továbbra is ki tudnak menni, úgy hogy fölmásznak az aranyyesőre s kiugranak viszont kint nyávognak mert nem tudnak bejönni. (Kinti cicák. Nem zárom a házba a kutya miatt) Mi tévő legyek, hogy vissza is tudjanak jönni?

2017. aug. 16. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:
A kutya egy csivavatacsko.
2017. aug. 16. 16:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Rakj kívülre egy farönköt vagy döntött létrát, valamit amin vissza tudnak menni.
2017. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A macsekok őrültmagasra tudnak ugrani. Majd' 2 méteres téglafal a kerítésünk. Azon is simán felmásznak. Ha az autó a ház előtt van, annak a tetejéről pedig felugranak a házetőre.

Szerintem csak össze vannak zavarodva. Volt egy jól megszokott, működő átjárójuk, ami most hirtelen le lett zárva. Amikor elkezdtem kiengedni az addig még benti cicáimat, még nem tudták hogy hogyan kell ki-be járni az utcára/ról. Aztán néhány hét múlva rájöttek. Szerintem a tieid is hamar találnak egy másik utat, addig meg ha akarod, nyitogathatod nekik a kaput, mint ahogyan én tettem :D

2017. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Csivava és tacskó... a két legagresszívabb kiskutya keveréke :D

Nem merem mondani, hogy szoktasd össze őket. Sőt, ne is. Kevesebb macskád lenne.

2017. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 bármilyen kutyát össze lehet szoktatni macskákkal, ha kölyökkorától kezdve együtt él velük.
2017. aug. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!