Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalhat egy fiatal cica...

Meghalhat egy fiatal cica attól, ha összetörik a lelkét?

Figyelt kérdés
Rábíztam közeli családtagokra a cicámat (azért, mert szükséges volt, és nem pedig azért, mert nem szerettem) és feltehetően szeretet nélkül bántak vele. És velem sem kommunikáltak megfelelően, akkor tudtam meg, hogy meghalt, amikor gyanútlanul érte mentem.
2017. aug. 17. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem, a családtagok bánhattak el vele. A mi macskáink sincsennek agyon szeretve mégis élnek és virulnak.
2017. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Előtte egészséges volt, állatorvos is látta.

Elkülönítették és stresszben volt hónapokig és egyre kevesebbet evett és szomorú volt. Utólag ezt mondták. Utólag.

2017. aug. 17. 07:39
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Túl naív és hiszékeny vagy.
2017. aug. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Hidd el, nem a lelke vitte el. Nem bántak vele jól, méghozzá fizikailag. Felrúgták, falhoz csapták, megmérgezték - külső nyomok nélkül ezekre gondolnék a macskakínzós klasszikusok közül.

Nem bíztad jó emberekre sajnos. Szegény cica.

2017. aug. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos az én kutyám is összetörte a szomszédból átkószáló pici cicát. Csak nem a lelkét, hanem a gerincét. (sajnos nem értem oda elég gyorsan).


Egy macska akkor is elél, ha összevissza kóborol a nagyvilágban, és csak enni jár haza. Akkor szerinted ki szeretgeti???

Amúgy meg te is csak feltételezed, hogy szeretet nélkül nevelték.

Sok baleset tud történni egy kiscicával sajnos a mindennapi életben. Lehet, csak nem merik megmondani neked, mert tudják, hogy összetörnék a lelked, ha kiderülne, hogy pl nem vették észre, és rátolattak... vagy bármi más.

2017. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Vagy véletlenül, vagy szándékosan kinyírták szegényt, és nem merik megmondani. A macskák alapvetően független, önálló lények, biztosan nem halnak bele abba, hogy pár napig nincs gazdi. Ne lény ennyire naiv, pont azért mesélnek be neked ilyeneket, mert tudják, hogy mindent elhiszel. Állj eléjük és követelj magyarázatot. A macsek kis testét végső esetben elviheted dokihoz is, hogy megmondja, mi lehetett a baj.
2017. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz és utána feljelentés állatkínzásért!
2017. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Én az ilyen közeli családtagokkal legközelebb a bíróságon beszélgetnék miután feljelentettem őket és utána soha többet!
2017. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny cicus.Ha rambiznanak egy cicat en kb naponta kuldenek rola fenykepes beszamolot.A nem szeretgetes es a rosszul tartas kozott azert nagy kulonbseg van.Azt irod,hogy elkulonitettek.Gondolom ez azt jelenti,hogy valahova bezartak.Lehet a bezartsag es a stressz miatt kialakult nala egy beteseg.Vagy lehet mar megvolt a betegseg csak ilyen korulmenyek kozott feladta a cica.Es persze az is lehet,hogy bantottak.Az biztos,hogy a kedves rokonokat sem te sem a cica nem erdekli.Szerintem semmi megnyugtato nincs abba a magyarazatba,hogy elneztek egy darabig,hogy stresszes a cica es,hogy nem eszik aztan meg elfelejtettek szolni,hogy meghalt.
2017. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!