Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak eltört a lába,...

A macskámnak eltört a lába, segítség! (? )

Figyelt kérdés
Eltört a macskám lába, nincs nyílt törés sem semmi, csak nem áll rá... Állatorvoshoz elvinnénk, de nem tudom, hogy de ő "általános állatorvosi és sürgősségi ellátás és kezelést" végez... Szerintetek ott sínbe rakja a lábát, vagy tud vele kezdeni egyáltalán valamit?? Illetve szerintetek aug. 20.-án rendelnek az állatorvosok??
2017. aug. 20. 07:50
 1/9 A kérdező kommentje:

de ő csak*


Lábat sínbe egy általálos állatorvos tud tenni? :((

2017. aug. 20. 08:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel.
2017. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak 2 óra múlva tudom....
2017. aug. 20. 08:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel előbb ide a kérdés ésszerűen...
2017. aug. 20. 08:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Állatorvosi ügyelet biztos van.Szerintem sínbe tudja rakni a lábát.Ha sürgősségi ellátást végez akkor biztosan eltud látni egy törést.De azért hívd fel.
2017. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sínbe tudja rakni,de egy rtg-t biztos csinál amiből kiderül,hogy mi a helyzet.
2017. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, a surgossegi ellatasban ez benne van. Amugy ha Budapesten elsz,akkor van tobb allatorvos,aki ugyeletet tart ilyenkor (is).

Sinbe csak allatorvos teheti/tudja tenni mas nem probalkozzon vele mert abbol nagyobb baj lehet. Viszont nem biztos h tores a baja,azert kellene megvizsgalnia neki.

2017. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Faluban élek, tehát akkora lehetőségem nincs. :/
2017. aug. 20. 09:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A surgőssegi általaban azt jelenti,hogy csip-csup ügyekkel ne zaklassák, vagy hogy a napi rutin szeru dolgok nem mennek pl oltás meg ilyenek. Azért nem megy be dolgozni.

Egy töréshez már - a röntgen miatt is- illene.

2017. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!