Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Keveset eszik a kismacska....

Keveset eszik a kismacska. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 2 hónapos macskát, amióta itt van alig evett. 2 alutasakos kaját evett csak meg, száraz táp folyamatosan előtte van, azt nem eszi. Kiscicáknak valót vettem. Inni iszik rendesen. Ez a 3. napja, hogy itt van. Játékos, jókedvű. Muszáj volt elhozni, mert kidobták volna.

2017. aug. 23. 09:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Orvoshoz jövő hónapnál előbb nem tudom vinni.
2017. aug. 23. 09:46
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Vegyél tejpótlót neki állatpatikában és azzal próbáld megkínálni. Valószínűleg nem kapott még szilárdat enni.
2017. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De kapott.
2017. aug. 23. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

2 nap alatt 2 alutasakos, azaz napi 1, az nem kevés, igaz, nem is rengeteg, de pont elég az ilyen pici cicának.

Nekem felnőtt macskáim vannak és egy nap nem is esznek többet, egy kivételével, aki egy bélzsák, de az el is van hízva.

2017. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!