Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja annak a...

Mi lehet a baja annak a kismacskának aki napok óta nem kel fel és nem is eszik?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 20:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Állatorvos mit mondott?
2017. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Épp mostanában száll ki belőle a lélek és ilyenkor nem éhesek.
2017. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Az a baja hogy nem viszed el szerencsétlent állatorvoshoz.
2017. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Döglött?
2017. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Kezd megmurdelni mert faja gazdája van.
2017. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy beteg, haldoklik és ezt te csak nézed.. Macskáknál már maga a koplalás is életveszélyes, mert a májuk nem bírja. Három nap éhezés már végzetes is lehet.

Orvos??

2017. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Mielőtt a fejemet vennétek közlöm, hogy nem az enyém a macska, erre nem is utaltam a kérdésben sem. Nem tudom mi a franc van itt az emberekkel, kb minden állatos kérdésnél habzó szájjal szidják a kérdezőt, ami néha jogos de sokszor baromira nem.

A barátnőmé a macska, de ő nem bírja állatorvoshoz vinni. Megpróbáltam rávenni, azt is felajánlottam hogy fizetem, de nem akarja elvinni. Előbb felhívtam az állatorvost de nem jön ki, mert nem tud mit kezdeni a rendelője nélkül, mondjuk szerintem kint háznál is meg lehetne vizsgálni. Gondoltam itt adtok majd pár tippet hogy mit csináljak vagy mit mondjak a barátnőmnek, esetleg mik lehetnek a lehetséges okok, hogy ha már az az ökör nem viszi sehova akkor talán menthető legyen....

2017. aug. 23. 21:32
 8/28 anonim ***** válasza:
56%

A lehető leghamarabb vegyél neki Whiskas alutasakos eledelt 99Ft Tesco-ban és azonnal hívd az állatorvost!


Nem fogja túlélni, lehet már most késő!


:( szegény cica

mit kell szarakodni ennyit??

2017. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%
Tiszta vizet/langyos tejet is adj neki. Tiszta fecskendővel itasd meg gyorsan!
2017. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Felhivtam a csaj anyjat is, hogy vigyek mar el a macskat orvoshoz mert a lanya bolond legalabb neki legyen esze, de az anyja is ramnyomta a telefont. Meg ram haragudnak beszaras
2017. aug. 23. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!