Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának milyen vitamint...

Macskának milyen vitamint lehetne adni?

Figyelt kérdés

Van 2 idős cicám, 15-16 évesek.Alapvetően nincs semmi betegségük, csak a kor. Soványabbak mint régen, többet alszanak, kevesebbet esznek, jobban válogatnak.

Szeretnék adni neki valami vitamin, ásványianyagtartalmú szert, de a tablettát nehéz beadni nekik, a poralapút ha ráteszem kajájukra, nem eszik meg, cseppet próbáltam vízbe, inkább nem ittak.

Valami jól bevált ötlete van valakinek?



2017. aug. 24. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
pasztával próbálkoztál már?
2017. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, Calo-pettel, de ezt is nehéz nekik beadni. Volt macskám, amelyik szerette, magától nyalta, de ők nem
2017. aug. 24. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

a miéink ezt szeretik:

[link]

ha nem szereti valamelyik, kicsit átvágjuk, mondjuk belekenjük párizsiba, kettéhajtjuk, és úgy általában megeszik.. nem mindig. vagy rájuk erőszakolod, vagy átvágod őket, mert ezek szerint maguktól nem fogják megenni

2017. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vetri DMG, ez folyadék, csak néhány csepp kell naponta. Rácseppented egy kis darab csirkehúsra, úgy szerintem azonnal felfalják. :) Kutyámnak próbáltam még a BiogenicPet tablettát, neki eszméletlenül sokat segített, sokkal jobb kondiban volt. Azt hiszem van macskás verziója is, nézz utána ha gondolod. Ezt akár magában is megeszik, de ha mégsem, ajánlom akár több kis darabra törni, beletenni aprócska párizsiba/sajtba, úgy talán könnyebben lemegy. :)
2017. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!