Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hetes korban kell elkezde...

Hány hetes korban kell elkezdeni a kiscicákat kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés
Most 2 hetesek, de amíg nem muszáj nem fogdosom őket, mert elég "körülményes" az anyamacska.
2017. aug. 24. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül KELL, nem tudom, mi a célod velük.

Én megfogom őket első nap, mondjuk utána nemigen, aprók és nem interaktívak. Persze problémás anyával hagynám őket. 2 hetesen még annyira picik, el nem tudom képzelni, hogy mit segítene a kézhez szoktatásban, ha ilyen korán kezdenéd. Én az első nap s néhány súlymérés kivételével akkor kezdtem megfogni őket, amikor már szétmászkáltak. Most 4 hónaposak és roppant kezesek. Ha kifekszem a nyugágyra, rámgyűlnek. Lövésük sincs a személyes térről.


Amikor úgy voltak kicsik, hogy az első jópár hétben nem fértünk hozzájuk, akkor is kézhez szoktak. Sőt, a felnőtt macskáknál is gyorsan ment a dolog.

2017. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én rögtön születésük után megfogtam már őket.

3 hetes kor körül már mindenképp javasolt, mire járni kezdenek.

2017. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!