Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám fülén nagyon...

A kiscicám fülén nagyon ritkásan nő a szőr. Ez genetika vagy valami probléma lehet?

Figyelt kérdés
Lett egy cicám akinek a fülén szinte alig nő szőr ami aggaszt engem, már 3-4 hete itt van nálunk rendesen eszik mindenhol vastag bundája van kivéve a fülén.Mitől lehet?(még sosem volt cicám)

2017. aug. 24. 20:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy a cica nagyon pici még kb 4-5 hetesen dobták ki az ajtónk elé szóval most olyan 9-10 hetes lehet.
2017. aug. 24. 20:31
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt már állatorvosnál?

Ha nem, akkor itt az alkalom.

2017. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj az állatorvossal,hogy ha kiderül,hogy tényleg vaami baja van nem lesz rá pénzem a gyerekek iskolakezdése miatt,de ha lesz valami alternatív megoldás akkor megpróbálom azt,de reménykedem benne,hogy ez csak genetika.Azt olvastam,hogy fekete cicáknál sokkal jobban látszik,ha valahol kicsit keveseb a szőrük(nem betegség miatt).Majd meglátjuk,de ha van valakinek még tippe szívesen meghallgatom.
2017. aug. 24. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb macskának nincs sok szőr a fülén , szóval ha nem kopasz vagy nagyonritkás inkább sűrű és rövid akkor az lehet normális.
2017. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nincs pénz állatorvosra?


Akkor minek van macskád?

Oltásokat kéne kapnia, féreghajtót, ha netán férges lenne, minimum középkategóriás, korának megfelelő tápot kéne ennie, 6 hónapos korában ivartalanítani kell, és ha megbetegszik, akkor kezelésre van szüksége.


Nem tudom akkor így hogy gondoltad ezt...

2017. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tehát akkor lehet bármi baja, azért nem viszed dokihoz, nehogy kiderüljön. Nagyobb baja lenne, akkor is emiatt nem vinnéd, inkább végignézed, ahogy szenved?


Felelős állattartás...

2017. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam cicát odajött nyávogni kajáért a gyerekek meg egyből:JAAJ ANYA CICA TARTSUK MEG és azt sem akartam hogy éhen haljon.
2017. aug. 24. 22:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana egy orvosi vizsgálat. Főleg, ha kóborka volt, akkor bármilyen betegsége lehet, vagy hordozhatja.
2017. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha más tünete nincs a cicának, nem vakarja a fülét, és egészségesnek látszik, akkor valószínű csak ilyen a füle és kész. Ettől függetlenül persze nem ártana megmutatni állatorvosnak az újonnan befogadott cicát, mert kéne neki minimum féreghajtó meg bolhaellenes cucc, meg persze oltások meg ivartalanítás. Szóval ha hosszabb távra tervezel a cicával, akkor idővel jó lenne ezeket is belekalkulálni a költségvetésbe. De külön a füle miatt én nem aggódnék.
2017. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!