Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ezek jó nevek?...

Szerintetek ezek jó nevek? ⬇⬇⬇

Figyelt kérdés
Van egy anya cicank akit ugy hivnak higy bonbon.Hallgyt a nevere. Van neki harom kiscicaja a napokban tudtuk meg a nemuket...Es valasztottam nekik nevet:az egyik lany mindig feleos volt es fujt rank mist mar nem de a fiu cicaval jatszik josiesen ezert amazon:) A masik kislany nagyon bujos es o a legkisebb ezer afony:) A fiu pedig egy kisordog es ellopja a masiktol a kajat ezert bandita:) Szerintetek? Koszi a valaszokat! Hibaert bocsi!

2017. aug. 26. 09:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat a hibakert:afonya hosiesen
2017. aug. 26. 09:40
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az Amazon meg az Áfonya tetszik.
2017. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem mind a három aranyos és hozájuk ilő név.
2017. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem ezt a problémát a cicanevekkel. Nem egy gyereket kell elnevezni, akit esetleg kicsúfolnak később a neve miatt. Annak nevezed el aminek akarod. A macskák úgyis a hangodra hallgatnak és nem magára a névre.

Egyébként jobb mintha Kormi lenne.

2017. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mindegyik nagyon aranyos név!:)
2017. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jók. Meg hogyha Banditát Bandinak becézitek, akkor eltűnik még a kis negatív felhangja is. De így is jó szerintem.
2017. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat johetnek meg! Zold pacsi mindenkinek!:) Lehet hogy Bandita nem Bandita lesz😚
2017. aug. 26. 23:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Megvan! Mivel sokszor leveszi atöbbitől ezért elég torkos és a dzsungel könyvében a macit Balunak hívják és ő elég torkos ezért legyen Balu:))))
2017. aug. 27. 00:15
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi: elveszi a többitől a KAJÁT ezt a szót kifelejtettem:)
2017. aug. 27. 00:16
 10/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.A Balu nagyon aranyos,de azt a nevet választd amelyik elsőre beugrik mikor hívni akarod a cicát.Nem tudom te,hogy vagy vele,de én hajlamos vagyok becézni a cicáimat.Nálam egy Banditából simán lehetne Balu vagy Bubu is.Van,hogy már csak a becenevén hívom a cicát.
2017. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!