Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fél valaki a macskától rajtam...

Fél valaki a macskától rajtam kivűl? Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egyet hogy felém közeledik,lefagyok,dobog a szivem és próbálom elzavarni...nagyon rossz érzés.
2017. aug. 27. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi váltotta ki a félelmet? Valami rossz emlék/tapasztalat? Én kutyával voltam igy harapás után. Szépen lassan győztem le, ma már semmi bajom sincs velük, bár nincs is sajátom, csak cicám
2017. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pszihológus?
2017. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mindig is undorodtam tőlük,a szőrük,vinnyogásuk miatt,meg félek hogy megkarmolnak,de ilyen konkrét szivdobogós félelem csak mostanában jött
2017. aug. 27. 11:46
 4/8 anonim válasza:
Én is félek,de szerencsére nincs macska a közelemben.Kiskoromban nem féltem,a kicsiktől talán most sem félnék annyira.De ha a neten macskás képeket látok,gyorsan továbbgörgetek.Megkérdezhetem,miért zavar ennyire,hogy félsz a macskáktól,hisz mindenkinek van valami félelme.
2017. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Hidd el, ha szembetalálkozol egy macskával, az vagy jobban fél tőled, vagy ha közeledik, akkor csak barátságos és simogatásra vágyok. Nem fog megkarmolni, maximum játékból, de ha nem nyúlsz hozzá és elmész, nem lesz semmi bajod sem.
2017. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy fóbia, mint a tériszony, víziszony, agorafóbia, pókiszony stb. Nem nagyon tudsz mit csinálni, persze le lehet győzni ezeket, de elég nehéz és hosszadalmas.
2017. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
#5 na ne mond, kutyasétáltatás közben hozzánk is oda jött egy macska, nem tűnt veszélyesnek mégis majdnem neki ugrott a kutyámnak...
2017. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ezektol felni, csak idomitani kell illetve meg kell nevelni.
2017. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!