Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti ivartalanítanátok egy...

Ti ivartalanítanátok egy benti kandúr cicát, ha nem jelölget? És nőstényt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ivartalanítattam.
2017. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiii ***** válasza:
100%
Ha kizárólag benti lenne, meggondolnám a dolgot. De valószínűleg ivartalaníttatnám, igen. Az ivartalan kandúrok (a nőstényekről nem nyilatkozom, mert még nem volt ivartalan nőstény cicám) sokkal jobb fejek, mint a kandúrok általában. Bújnak, hízelegnek, nyugisak, de játékosak.
2017. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen. Nem csak a jelöléssel van gond egy kandúrnál, hiába nem jelöl, amikor bagzanak a macskák ugyanúgy kajtatna ő is, szökni fog próbálni és nem kizárt hogy akkor viszont nekiáll jelölni. Nőstény macskáknál ugyan ez a helyzet, ők is szöknek ha tüzelnek. Volt nőstényem is bent, ivartalanítva lett mert fent állt a leírt helyzet, és most egy mentett kandúrom van aki fél évesen került hozzám, amint jó kondiba került előre ivartalanítva lett, így egy rossz kandúros szokása se alakult ki.
2017. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Később is bármikor előjöhet, hogy jelölni kezd, valamint kevésbé lesz hajlamos szökési próbálkozásokra, ha tüzelő nőstényt érez.


Én bőven ivarérés előtt ivartalaníttattam a kandúromat.

2017. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!