Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vegyem rá apámat, hogy...

Hogy vegyem rá apámat, hogy macska legyen a lakásban?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon szeretné, és mivel asztmás, az antiallergén orosz kék a legszuperebb megoldás. A bátyám azt mondta, neki mindegy. Egyedül apám rideg még ehhez, azt mondja, büdös, koszor, hullik a szőre és sajnos hiába tájékoztattam róla hogy tisztán tartott állat teljesen rendben van, azt mondja, kevés neki a hely (pedig amúgy nem.) Mondtam neki hogy az én szobámban lehetne a macskawc meg az egyéb cuccai. Mit mondhatnék még neki? Mivel tudnám rávenni? Légyszi segítsetek!

2017. aug. 27. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, sikeresen kiválasztottátok az egyik legdrágább macskafajtát. Az ilyen berögzült embereket nem egyszerű meggyőzni, de ha anyukád is nagyon szeretné miért nem érveltek ketten? Mutassatok videókat erről a macskáról és olvastassatok vele el a fajtáról mindent, érdemes lenne tenyésztővel beszélnie aki elmondja mivel jár egy ilyen macska tartása.
2017. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Sehogyan.

Állatot akkor szabad csak hazavinni, ha azt minden családtag szeretné, vagy legalább nem ellenzi (mint pl. a bátyád).

A macska ugyan nem büdös, és nem koszos, viszont a szőre valóban hullik.

Ha nem akarja apád, akkor ne erőltessétek rá, mert az ilyen esetekben mindig az állat látja kárát.

2017. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg vele,hogy neki semmi dolga nem lenne a cicával viszont ti nagyon szeretnétek.És itt is nyugodtan kérdezhet a macskatartásról.De szerintem egy cica tudná a leginkább meggyőzni,ha sikerülne egyet beköltöztetni.
2017. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne legyen az alom olyan szobában ahol te alszol.
2017. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Asztmás édesanyád mellett nem igazán kellene macskát tartani,azért mert az orosz kék macska hypoallergén nem biztos ,hogy anyud nem lesz rosszul tőle.
2017. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy az orosz kék macska nem hipoallergén. Valamivel kevésbé allergizál, mint mondjuk egy házi macska, de attól még simán lehet, hogy anyukád nem bírja. Másodszor, orosz kék macskát senki nem tenyészt Mo-n. Amit orosz kékként árulnak a Jófogáson, az nem más, mint szürke házi macska, és épp annyira allergizál, mint bármelyik macska az utcáról. Ha tényleg orosz kék macskát akarsz, akkor 800-900 euróért találhatsz a szomszédos országokban. Egyébként meg ha apukád nem akar macskát, akkor inkább ne erőltesd, mert csak a macska fogja megszívni a végén.
2017. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alom szobában NEM, és ha apáda nem akarja akkor a téma itt le is zárható. Felesleges odavinni, mert bántaná, kitenné stb.
2017. aug. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ismerek Mo-n tenyésztőt (kiállításon beszéltem velük). Nem rég kezdték,még nem ismertek. Ha akarod adok elérhetőséget, ő tud a fajtáról tapasztalatokat mondani. Törzskönyv nélkül sose vegyél "orosz kéket", az nem az. Szürke házimacska, csak jó belőle pénzt csinálni.. Egyébként nálunk se akart cicát apum, aztán megbékélt, mert rájött hogy nem is olyan rosszak ők:)
2017. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek! Kedves utolsó, neked külön köszönöm, elfogadom az elérhetőséget, tényleg köszi! :)
2017. aug. 31. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!