Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit akar tudtomra adni a macskám?

Mit akar tudtomra adni a macskám?

Figyelt kérdés
Három napja lebetegedett, el is vittem az orvoshoz kapott gyógyszert. De még most sincs étvágya, nem eszik, nem iszik rendesen. Kb 2 hónapos kis cica a patak parton találtam elhanyagolva és haza hoztam (van még cicánk). Ma vettem észre mikor vittem aludni hogy nem marad benn a házba ki megy az udvarra, nyávog mintha keresne valamit.

2017. aug. 27. 22:21
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom az orvos mit mondott, de ha csak 2 hónapos körüli,lehet hogy az anyját és a tesóit keresi.
2017. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az anyja hiányzik neki, és levert, depressziós. Csinálj neki valami ruhából ágyat, és tegyél bele egy ketyegő órát (vekkert, ami ketyeg). A ketyegés az anyja szívverésére emlékezteti, és megnyugtatja (próbáltam). Lehet neki adni valami plüssállatot, amihez éjjel hozzábújhat. Ha nem 35 fok lenne, akkor lehetne meleg vizes palackot tenni az ágyába (hogy valami meleghez bújjon, ezért kell a plüss).

Kérdés: írod, hogy van több macskátok. Ők hogy fogadták? Nem bántják? Nem bántják, mikor nem látod? Együtt tartod őket? Nem fél tőlük, milyen, mikor együtt vannak? Nem az a baja?

Ha az utóbbi, el tudod-e a kicsit szeparálni? Esetleg bekérezkedhetne a szobádba, azon belül is az ágyadba? (enyém szobamacska, elfogult vagyok)

2017. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) van egy anya macskám aki simán felnevel egy csirkét is ha arról van szó, neki két saját kölyke született olyan egy hónappal idősebbek mint ez a kicsi, egyből befogadták az összesen, a "mostoha" testvérei is nagyon anyáskodók most is oda mennek megnyalják, eddig nagyon jól megvolt jókat jatszodtak, most lett ipyent :( . Bennem is felmerült hogy nem a rendes mamáját keresie bár eddig hidegen hagyta mióta nálam van :)
2017. aug. 27. 23:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta elrontotta a gyomrát #1
2017. aug. 27. 23:51
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
egy macska nem lehet depresszios😂
2017. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
(1-es vagyok) Ha az orvos szerint elrontotta a gyomrát, lehet hogy még nem is evett szilárd ételt,csak anyatejet. Ki tudja hova született szegény.Drukkolok hogy rendbe jöjjön. Jó helyre került :)
2017. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!