Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska kollegiumba?

Macska kollegiumba?

Figyelt kérdés
A lenyeg hogyvan egy macskam akivel joban vagyok de annyira birjuk egymast hogy ha jovok haza, kepes lesetalni elem a buszmegalloba es ott var ram majd "felkiser". A helyzet viszont az hogy kollegiumba megyek es a csaladban mindenki kutyaparti. Amikor nem vagyok otthon legszivesebben eltennek labalol. Szeretnem magammal vinni de nem tudom hogy be lehet e csempeszni a kolesz szobaba. Lehet ilyen, van ellenorzes? Egyetemi kollegiumrol lenne szo. Elore is koszonom a valaszokat.

2017. aug. 28. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kolesz szabályzata mit mond? Én agrárra jártam, de ott is tiltólistásak voltak a koleszban az állatok - a halakat még elnézték, de macskát senki sem tartott.
2017. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Duenna ***** válasza:
3%
Macskát lehet tartani szobában, meglehet tanítani, hogy alomra piszkítson. Nyilván nem lehet koleszban állatot tartani, de éppenséggel be lehet csempészni. De vigyázni kell, nehogy kiszökjön, ha kinyitják az ajtót. Ha kiszökik, könnyen eltévedhet.
2017. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Főleg, ha szabályzatban is bele van írva.

Előző válaszolót meg el se olvasd. Úgyis kiderül, hogy titokban állatot tartasz, és akkor nem csak a macska, de te is repülsz!

2017. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Duenna ***** válasza:
2017. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rosszul sülhet el,sehova se lehet macskát vinni...
2017. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amennyiben nem a Roxfortba mész lakni, nem hiszem, hogy megengednék a macskát :D


Gondolj bele, még ha sikerülne is becsempészni, csak idő kérdése lenne, míg lebuksz, azért pedig legszigorúbb esetben akár el is küldhetnek téged, hiszen a koleszban nincs helye egy állatnak. Nem azért fizet a többi lakos, hogy macskaszőrrel, szaggal vagy karmolásnyomokkal találkozzon, főleg, hogy sokan allergiásak is rá. Én is szeretem a macskákat, de ez egy rossz ötlet, főleg, hogy a cica sem élvezné az ottani körülményeket.

2017. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Duenna ***** válasza:
4%

"Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar


Kollégiumi házirend


A kollégiumi együttélés szabályai


A kollégiumban nem engedélyezett az emberre veszélyes állattartás, az alkoholárusítás, illetve mindennemű pénzre menő szerencsejáték játszása!"



Más kollégiumokban nincs ilyen szigorú kitétel állatügyben. Érdekes megfogalmazás: "emberre veszélyes állattartás" Szerintem ilyen az óriás és mérges kígyó, krokodil, afrikai madárpók, stb. Egy macska, amelyik veszettség ellen be van oltva, nem lehet emberre veszélyes.

2017. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól látom, hogy már három hülyeséget is írtál de még egyszer sem említetted meg, hogy vegán vagy?Mi történt Duenna, tán beteg vagy?
2017. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Duenna! Szabályzatokat mi is el tudunk olvasni, illetve a kérdezőnek is van szája vagy e-mail fiókja, hogy megkérdezze az adott kollégiumot.

Te beszéltél arról, hogy csempéssze be a macskát. Ahol lehet tartani, ott nem kell csempészni, mert szabad. Te bíztattad a kérdezőt, hogy ha nem is szabad, akkor is vigyen titokban nyugodtan.

Saját magadnak mondasz ellent.

2017. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
ja es majd a lakotarsaid biztos elnezik neked hogy te becsempesztel egy macskat, nem az amerikai vigjatekokban vagy kisgyerek ez itt a valo elet, ha en lennek veled egy szobaban es ezt csinalnad pofan is vagnalak, aztan elinteznem hogy kidobjanak teged a macskadal egyutt.
2017. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!