Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek is bolond vagyok,...

Szerintetek is bolond vagyok, hogy ennyit költök a macskára?

Figyelt kérdés
Találtunk egy kis cicát, nagyon csúnya volt az egyik szeme, elvittem dokihoz, eddig már 23000 ft-ot költöttem a kezelésére, szépen gyógyul a szeme, de még így is előfordulhat,hogy nem fog teljesen jól látni arra a szemére.A családom már tiszta hülyének néz,hogy ennyit költök egy talált macskára, de én egyszerűen nem tudtam csak úgy otthagyni nem engedte a lelkiismeretem.
2017. aug. 30. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagyon szuper ember,és állatvédő vagy. Sok sikert a cicushoz. Búszke lehetsz magadra. :) :D
2017. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra költöd a pénzed, amire akarod. És jól teszed.

Gondolom akkor nem néznének hülyének, ha elbuliznád...valahogy az emberek sokkal elítélőbbek, ha állatokról van szó. :/

2017. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bolond,hanem tiszteletre méltó ez,hogy segítesz a cicán.Mások véleménye meg ne számítson.
2017. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Fantasztikus... Utálom, mikor egy ember cselekszik valami ,,jót" (amit minden érző ember megtenne), és utána felvág vele. Mint te. Vagy az a nő, aki tegnap Facebookra kiírta, hogy egy eszméletlen nőhöz hívta a rendőröket, és lefotózta a földön fekvő nőt. Aztán kommentekben dícsértette és dícsérte magát. Undorító
2017. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves tőled! Ritka az ilyen ember sajnos mint te.
2017. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

4.válaszolónak mondanám,hogy egyáltalán nem az volt ,hogy dicséretet csikarjak ki bárkiből.Csak egy kis megerősitést a szerettem volna,meg hogy végre valaki egyet értsen velem mert a környezetmben mindenki pénz kidobásnak tartja a cica kezelését és már konkrétán kezdtem magam hülyének érezni.

2017. aug. 30. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
hulye vagy fiam, ezert dolgozol hogy egy macskara koltsd??? ezt olvasni is rossz.
2017. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!