Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen keverék lehet a cicám?

Milyen keverék lehet a cicám?

Figyelt kérdés

A kérdés puszta kiváncsiság, nagyrészt nyilván házimacsek. Menhelyes cica így semmit nem tudok róla, csak hogy kb 4hónap körüli.

Van mellette egy 1éves sima házimacska kandúrom, illetve régebben is volt cicám. Ami vele ellentétben különbség, hogy sokkal "szöszösebb" a szőre, tapintásra is, nem az a fényes rövid házicicás. Illetve, hogy merő szőr a füle. Lehet benne valami perzsa/maine coon beütés? Már csak a füle miatt is kérdezem, nem láttam még sima macseknál ilyen szőrös fület. Színre kékes-szürkés.

Lehet, hogy a későbbiekben hosszabb szőre lesz vagy csak én látom bele és sima (egyébként gyönyörű) cirmos?

Kép:

[link]



2017. aug. 30. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sima cirmosnak látom, de szép:)
2017. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sima házimacska. Én nem látom hosszabbnak a szőrét, később se lesz az, már 4 hónaposan sokat nem fog változni.
2017. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. aug. 30. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sima, rövidszőrű házi cica. De aranyos. :)
2017. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!