Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az nem rossz egy macskának h...

Az nem rossz egy macskának h beadjuk pár napra panzioba?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyre megyunk ahova nem tudjuk vinni... egy 16 hetes macskárol van szo...nem lesz baj a lelkének? Nagyon szeretem és nem akarom h lelki baja legyen :(

2017. aug. 30. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
dehogy rossz, legalabb nyaral egyet, kikapcsolodik.
2017. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi egyszer egy éjszakára hagytuk otthon ennyi idősen elegendő kajával és vízzel. Másnap este mire hazaértünk, megkapaszkodott a karmaival a pulóverembe, és nem akart elengedni.

Aztán szépen hozzá szokott hogy 3 napokra itt lehet hagyni, többnél jön macskaszitter vagy visszük magunkkal.


Egyébként nem hinném hogy baja lenne, történnek dolgok, és szoknia kell, biztos nem fogjátok mindig mindenhová tudni vinni az elkövetkezendő kb. 15 évben.

2017. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nagy az esélye h rosszul bánnak vele?
2017. aug. 30. 22:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyépként egy északára oké...de három északára igy hirtelen nem tudom megoldani :(
2017. aug. 30. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy milyen panzió. Én mindenképpen informálódnék előtte, és csak oda vinném ahol tényleg jól bánnak vele.
2017. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nézz utána a panziónak, vannak ahol nem bánnak velük jól, és van ahol jól bánnak velük. ha jó helyre adod semmi baja nem lesz a cicónak.
2017. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!