Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lett mogorva a cica...

Miért lett mogorva a cica ivartalanitás után a cica?

Figyelt kérdés
Befogadott cica, nagyon hízelgős és dorombolós volt, tavaly mikor fialt végig mellette kellett ülnöm mert ha otthagytam ő is jönni akart utánnam.Miután a kicsik elég nagyok lettek ivartalanítattva lett.Utánna mintha kicserélték volna állandóan morog csak ritkán engedi magát simogatni akkor is csak kis ideig.Nálunk maradt az egyik kölyke azóta már ő is ivartalanítatva lett ő nem vátozott meg, az anyja őt is utálja morog, fújtat rá.
2017. szept. 5. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Te talán örülnél te, ha ivartalanítanának?
2017. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazán nagyon vicces vagy.Az ő érdekét szolgálta.
2017. szept. 5. 10:33
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Aha..az ő érdekét.
2017. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igenis az állat érdekét szolgálja.
2017. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy valamit elcsesztek a műtétnél vagy begyulladt a vágás helye és fájdalmai vannak a cicának?
2017. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha az ö.érdekét nézte volna a kérdező, NEM szaporitja egyáltalán, szoval ennyit erröl.
2017. szept. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves ötödik válaszoló köszönöm a válaszod. már nem most volt a műtét, de egyébként akkor is minden rendben találtak a kontroll vizsgálaton,úgyhogy biztos nem ez a gond, nekem inkább úgy tűnik mintha megharagudott volna ránk és azóta is sértődött lenne, nem tudom macskáknál ez lehetséges-e.
2017. szept. 6. 08:49
 8/8 A kérdező kommentje:

6. válaszolónak üzenném, hogy nem tudhatod miért nem vittem el a cicát hamarabb, ezért elárulom neked,hogy közbe jött a gyermekem két hónapos kórházi kezelése, és így éppen nem volt időnk még a macskával is rohangálni.Mire lett volna időnk már késő volt,hidd el nem minden vágyam az volt,hogy még kis cicákkal is foglalkoznom kelljen.

Egyébként mind gazdára találtak,egyiküket megtartottuk, ja és azóta mind ivartalanítva lettek.

2017. szept. 6. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!