Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár napja megvagyok betegedve...

Pár napja megvagyok betegedve és azóta a cicánk folyamatosan jön utánam, meg mindig ott van velem. És ezt annyira nem értem. Valaki megmagyarázná?

Figyelt kérdés
ugyebár szeret minket de nem nagyon mutatja ki,meg egy kicsit antiszociális :) meg most hogy ha csak egy teáért megyek akkor ő előre megy és ott vár a lépcső aljánál,mikor alszok akkor ő is itt alszik velem.Ugyebár többször is voltam beteg de ez az első alkalom hogy így itt van velem,meg egy pár napja mindig bejön a szobámba körbenéz és kimegy.. Valaki meg tudná magyarázni? Amúgy semmi baj nincsen vele így legalább nem vagyok egyedül,csak kíváncsi vagyok

2017. szept. 6. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megérzi hogy beteg vagy és a jelenlétével és szeretetével gyógyítani akar. Biztosan a testedhez simulva dorombol is mikor veled alszik.
2017. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én cicám sem az a bújós fajta, de ha beteg vagy szomorú vagyok, akkor valahogy kedvesebb. Van egy különleges érzékük, amivel megérzik ezt.

Plusz az is lehet, hogy mostanra kezdett el kötődni hozzád annyira, hogy elkezdett rád hangolódni. Nem tudom, hogy érted, hogy antiszolciális, de traumák, gazdiváltás, lakhelyváltás után sok idő kell, míg újra meglesz a biztonságérzetük, és addig antiszociálisnak tűnhetnek.

2017. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állítólag az állatok látják az aurát, amikor beteg vagy az aurád is megváltozik, meg az illatod is, és ezt érzi.


Amikor beteg voltam, a kutyám tök bújós volt, de amikor egészséges akkor megmaradt távolságtartónak (sose volt ölbekutya).

2017. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszokat!

Az antiszociálist úgy értettem hogy nem szereti a társaságok és nem nagyon szereti az új embereket,bár lehet hogy ez egy kicsit erős (már pici kora óta nálunk van :))

2017. szept. 6. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!