Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogyan dolgoztatok/dolgozna...

Ti hogyan dolgoztatok/dolgoznatok fel a cicatok halalat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szomoru voltam, megsirattam, de már idös volt, nem tápláltam illúziókat, hogy még csomo ideig velem lesz :(


A másikat viszont egy autó ütötte el másfél évesen, öt nehezebb volt, és azóta sincs macskám, pedig már nagyon szeretnék.

Sajnos az albérletbe nem lehet hozni , igy még saját lakás nem lesz, addig állat nélkül maradok :(

2017. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekkorom óta folyamatosan voltak cicáim/cicáink. Egy nőstény, ő nagyon sokat élt és sok-sok hím (az ő kölkei), amik pár év után mindig meghaltak. Sajnáltam őket, de el kell fogadni, hogy ők rövid életűek (persze nem természetes halálban haltak meg, de udvari cicánál az ritka).
2017. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem rövid életűek, csak te nem tudsz rájuk vigyázni. Fogadjon el téged a görcs :DDD 20 évig is él egy példány ezen neked mi a rövid? Szinte a fél életedben veled van. Ha te fogyóeszköznek nézed, az elég sokat elárul rólad.
2017. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó, hát ha vigyázat azzal jár, hogy bezárod szerencsétlent egy panelbe, akkor élhet akárhány évet, nem lesz boldog.


Udvari cica átjár szomszédba, nincs ember aki ezt meg tudná akadályozni. Ott meg megeszi a mérgezett egeret, lelövik, leütik, stb. - ezért nincs hosszú életük.


Az alaptalan következtetéseidet meg tartogassad elsőéves pszichológia órára, ott van helye, való világban nincs.

2017. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a bezárni a panelba duma a legblődebb, legbugyutább marhaság, amit a hozzád hasonló tanyasi barmok szeretnek hangoztati. A macska nagyívben leszarja hogy szobában van tartva, nem érdekli, nem rontja az életminőségét, persze a hozzád hasonló macskához segghülye idiótáknak ez nem megy be, a pronyó tanyasi állattartás alatt berögződött szokásokat akarják megideologizálni mint macskának megfelelő "természetes" életmódot. Persze sem a természetről, sem a macskáról, sem semmiről nem tud semmit az ilyen, de a pofája az jár. Amúgy megsúgom, hogy kerti tartással is meg lehet oldani hogy ne mászkáljon a szomszédba, ne vadásszon védett madarakra meg gyíkokra, ne egye fel a mérget és ne fialjon évente 12-t, akiket majd jól el lehet ásni a kert végében, csak költeni kéne rá, ugye, kifutóra meg ivartalanításra, és ehhez meg mondjuk nem árt kicsit felemelni a kártékony falusi segget a sarki lebujból.
2017. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Egy nőstény, ő nagyon sokat élt és sok-sok hím" Jaj szegényt nem volt szívetek megfosztani az anyaság örömétől, mi? :D Kellett a pénz a kevertre, meg a kannás folyó borra, nehogymán állatorvosra költsük. Érted én ezt szégyellném, nemhogy idejönnék verni rá magam. Gondolom a rengeteg védett madár is nagyon hálás volt nektek azért, mert agy nélkül tartottatok macskát.
2017. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!