Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől őszült meg a cicám bajsza?

TroianaBell kérdése:

Mitől őszült meg a cicám bajsza?

Figyelt kérdés

Úgy 3-4 éve kezdődött, mikor a macskám 7 éves lehetett. Teljesen fekete állat, a cirmai is azok voltak. Szó szerint egy hét leforgása alatt megőszült a bajsza, és a szempillái is, vagyis hát azok a cirmok amik a szeme fölött vannak. Gondolkodtam rajta még akkor, hogy ez furcsa, hisz 6-7 évesen nem öreg még szerintem, de most érdekelne a magyarázat. :) Lehet tényleg csak a korral jár? Egyébként eléggé lomha, lusta jószág,ami a járásán is látszik, de még fiatalabban is ilyen volt, kb 3 évesen. Másik macskám (szintén fekete) most töltötte a 7-et, teljesen fürge, nagyon játékos és egyáltalán nem ősz.

Szerintetek mitől lehet? Nem aggódom, csak szeretném megtudni a választ. Előre is köszönöm!:)


2017. szept. 7. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám 7 éves, és a pofája elöl szinte tele van fehér szálakkal :) Szerintem a macskánál is ez van, korán őszülő típus ő is :)
2017. szept. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld mancs.:)
2017. szept. 7. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!