Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macsekomnak?...

Mi baja lehet a macsekomnak? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
12 éves nőstény macska, fél szemére vak, és leszáradtak a mellbimbói (nemrég fialt), és a hátsó részén kihullott a szőre, és szerintem fáj neki, lehet, hogy a kiscicák kiharapdálták, de csak a bőre látszik és piros... Mi lehet a baj?
2010. máj. 26. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézesd meg orvossal...
2010. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
* nem a macsak hátsó részén, hanem alul a hátsó lába alatt
2010. máj. 26. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem szerintem sürgősen beszélj állatorvossal, mert akkor a kicsiket se tudja szoptatni nem??!(lehet hogy az utsó mondat hülyeség.....)
2010. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség, igazad van szegény kiscicák meg is haltak mert nem kaptak tejet időben... :(
2010. máj. 26. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
állatkínzó...fogadjunk agyon csaptátok a kiscicákat..az ilyen beteg macskának ha figyelsz rá,nem kellet volna elleni.
2010. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem csaptuk agyon őket, azt sem tudtuk, hogy hol vannak! Emígy is meg akartunk hagyni 1 kiscicát minimum! Megetettem volna cumival a kiscicát de nem találtam meg őket... :S
2010. máj. 26. 16:04
 7/9 A kérdező kommentje:
16:00 akkor szerinted ivartalanítani kellene, hogy ne legyen több alom, mert szegény macs úgysem tudja ellátni őket?
2010. máj. 26. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Már régebben meg kellett volna tenni, hogy ivartalanítjátok. 12 év komoly kor egy cicánál. Ráadásul nem is bírja egészségileg.

Jó állatorvosnak meg kell mutatni, és ő dönt a további teendőkről.

2010. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ahogy tudom elviszem állatorvoshoz

2010. máj. 26. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!