Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti ilyen esetben is neveznétek...

Ti ilyen esetben is neveznétek így a macskátokat?

Figyelt kérdés

Van egy cicám, őmellé kapok egy szürke kiscicát. A suliban el is újságoltam persze, és megkérdezték tőlem hogy mi lesz a neve. Erre mondtam, hogy Pamacs, vagy Nala. Szüleim Pamacsra szavaznak, nekem is afelé húz a szívem. Viszont az egyik barátnőm azt mondta, ne legyen Pamacs, mert az az ő nyuszija. Attól félek, hogyha Pamacsnak nevezem a cicámat, megharagszik rám. Igazából szerintem fogja be a száját, mert júniusban volt egy kiscicám, aki szintén Pamacs volt, csak elütötte egy autó (ezért szobacica a mostani cicám és az lesz a kicsi is), a barátnőm pedig a nyáron kapta a nyulat.


Nem, nem kislányhiszti vagy ilyesmi. Csak félek, hogyha Pamacs lesz a cicám, ő megharagszik érte, és nem akarok rosszba lenni vele. :/



2017. szept. 9. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha Pamacsnak mered nevezni, megkereslek és kapsz egy pofont, mert az én kutyámat hívják Pamacsnak, és ugyebár az élet úgy működik, mint az Ebnevelde nevű oldal, ahol minden névből csakis egy lehet. Úgyhogy a macskád maximum Pamacs001, Pamacs123, Pamacs6304, Pamacs_1, vagy Pamacs_69 lehet.


A barátnődre pedig haragudj meg, mielőtt ő tenné, így kevésbé fog fájni neked, de majd rájössz, hogy nem is volt igazi barátság.

2017. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
De igen, ez kislányhiszti. Micsoda problémák. Én egy dolog miatt nem nevezném el Pamacsnak: mivel ez volt a nemrégiben elütött macskád neve. Kétszer felhasználni ugyanazt a nevet nekem kicsit furcsa. De ha neked ez oké, akkor nevezd el annak, a te macskád. Oké, gyerekek vagytok, de nem kell ennyire gyerekesnek lenni. Ha tudná a barátnőd, hogy hány Rex, Fifi, Manó és egyéb nevű állatok léteznek, szegény biztos megsértődne az egész országra. Ha emiatt képes megharagudni rád, akkor jobb is, ha nem vagytok jóban.
2017. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
1# hogy mereszelted?? Az en kutyamat hivjak Pamacsnak, es ezert most orolre megutallak! Igazabol szerintem meg a kerdezo fogja be a szajat, mert nekem mar legalabb 5 eve van meg a kiskutyam! Ja, meg mert ez egy idiota kerdes...
2017. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Ejha Ez nagy dilemma:) nevezd el pamacsnak és késsz, majd lesz egy nap hiszti aztán kibékültök:)
2017. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

de, kislányhiszti.


a meghalt cica miatt nem nevezném Pamacsnak, a barátnő nyula kit érdekel?

2017. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
De ez kislányhiszti. Komolyan ilyenen fennakadsz? Ha ilyen hülye akkor haragudjon, úgy nevezed el ahogy akarod. Hány éves vagy? 6-10 között.. mert mi akkor foglalkoztunk ilyenekkel.
2017. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves tőled,hogy így figyelsz a barátnőd lelkére,de elkell fogadnia,hogy te is ezt a nevet választottad és még sokan mások.Bár van akinek ez felnőtt korban sem megy.Én lehet Pamacs Nalanak nevezném el és a vezetéknevén hívnám a cicát.
2017. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#3!

#1 vagyok.

Az én kutyám 7 éves, nekem volt előbb Pamacsom! Te utolsó senkiházi!!

2017. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elég gáz, hogy egy kislányt felnőtt emberek kicsúfolnak, gyerekkorotokban ti ugyanígy gondolkodtatok. Kezd elegem lenne abból, ami sokszor itt megy ezen az oldalon.

Kedves kislány nyugodtan nevezd el a macskádat Pamacsnak, a barátnőd mégha megharagszik is, meglátja milyen aranyos a macska, és megbékül. Össze is engedhetitek őket, és majd szórakozhattok azon, hogy ha egyszerre mondjátok a nevüket, melyik megy oda.

2017. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A barátnőd miatt nyugodtan nevezheted Pamacsnak. Ha ezen megharagszik, akkor idióta.

Viszont én nem nevezném így mégsem, ha már volt egy állatom, akit így hívtak és elpusztult. :(

2017. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!