Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti aggodnatok a helyemben?...

Ti aggodnatok a helyemben? Eltunt a macskam. (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Mar 6. napja h nem lattuk a cicamat es kezdek aggodni h hol lehet es h visszajon-e még. Az udvarunkon a garazsban szokott enni mindig, attol h nincs itt en rakok ki neki estenkent kajat mindig, ami reggelre el is fogy. De szamomra fura h ejszaka jon haza csak, csupan enni aztan megy is el. A teraszunkon van a kis helye, azt imadja de abba nem fekudt amiota nem jar haza rendesen. Nehezen tudom elkepzelni h o eszi meg a kajajat. Mi van ha mas macska eszi meg?! Hogyan tudnam kideriteni h vajon az en cicam jar-e haza ejszakankent?


4 eves kandurrol van szo, anya szerint normalis h elkoborol, de ilyen sokaig sose volt tavol, max 2-3 napig :(

Ha jol tudom most bakzasi idoszak sincs még.


En arra gondoltam h a talja ele rakok egy feher torolkozot es ha eszik, ugyis hagy rajta valami szorszalat h kideruljon o szokott-e enni.



2017. szept. 10. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A kaját megeheti másik macska is, nem biztos, hogy ő az. Sőt valószínű, hogy nem.

Én aggódnék. Bár én ivartalanított macskát tartok, hogy kisebb eséllyel tűnjön el.

2017. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Én nem 6 nap után kezdek el aggódni, ha nem látom a macskám, hanem kb. fél óra után.

Igaz, én ivartalaníttattam, ennek következtében nem csavarog a nőstények után, nem spriccel bűzbombát mindenütt a területén és ha hívom, 1 perc alatt ott van.

A kaját nagy valószínűséggel nem ő ette meg, mert szerintem 5 és fél napja már nem él.

2017. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Meggyőződni alapvetően kétféleképpen tudsz: egyik, hogy éjjel ébren maradsz, és megfigyeled (ha lehetséges, akkor ezt a feladatot megoszthatod valaki mással is, és akkor mindketten-mindhárman tudtok azért valamennyit aludni is). A másik, hogy felszerelsz egy megfigyelő kamerát, és utólag visszanézed a felvételeket. Persze, ha nincs véletlenül amúgy is egy ilyened kéznél, akkor ezt nehéz egyik napról a másikra megoldani, akkor igazából marad az első megoldás.


Ha korábban nem volt olyan gondotok, hogy sok macska jár a környéken és elfogy az étel úgy is, hogy nem a tiéd eszi meg, akkor azért én most még nem izgulnék annyira, mielőtt a fentieket megtenném.

2017. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Epp ezaz h sose jar erre kobor macska :c evek ota nincs erre mas macska (amiota nincs a szomszednak nosteny cicaja, azelott kandurok jartal at). Es egyebkent nem most kezdtem el aggodni, hanem mar masnap de ez semmin nem valtoztat. Hat az egesz ejszakat nem fogom kint tolteni, plane h nem nyar van meg holnap suli es koran kelek :( erre alkalmas kamerank sincs, igy szerintem marad az a torolkozos otlet :( koszonom a valaszokat
2017. szept. 10. 12:08
 5/10 A kérdező kommentje:
MA DELUTAN ELOKERULT HALA ISTENNEK :))))
2017. szept. 10. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor kérhettek is idópontot ivartalanításra!
2017. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4 eves a macska... Fiatalabb korba kellett volna ivartalanitani, de arra nem volt lehetosegem, mivel csak nemreg kerult hozzam, az elozo gazdaja meg b*szott megcsinaltatni. :)
2017. szept. 11. 07:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy fiatalabb korában kellett volna, most meg már nem lehet?


Azért mondják, hogy 6 hónapos kortól ajánlott, hogy semmi esélye ne lexen szaporodni egyszer sem. De bármikor lehet. Nőstényeknél ugyanígy, ha nincs fiatalon ivartalanítva, akkor szaporodjon feleslegesen nyugodtan, már úgyis mindegy? Hát nem!

2017. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*legyen
2017. szept. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem késő ivartalaníttatni, Nyugodtan csináltasd meg, abba fogja hagyni a csavargást, vagy sokkal kevesebbet fog csavarogni.
2017. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!