Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő után jelenhetnek...

Mennyi idő után jelenhetnek meg a csontkukacok egy halott macskán ha tegnap reggel után halhatott meg? Eltűnt a macskám és egy hozzá hasonló fekszik az árokban viszont nem tudom beazonosítani hogy ő az és tegnap előtt éjjel még életben volt.

Figyelt kérdés
Ma reggel pedig már ezek is vannak a tetemen. Vagy azok már 1 nap után megjelennek?
2017. szept. 10. 12:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Bár lehet nem is az volt hanem ilyen fehér nyüzsgő cuccok.

Viszont az a macska sötétebb és sokkal kanosabbnak tűnik mint az én kislányom:(

2017. szept. 10. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ő lesz. Azért pár nap kell, mire kikel a légylárva.
2017. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, a légy alapból ilyen apró kis fehér izéket nyom a húsra, amiből már pár óra alatt kukacforma lesz és iszonyatosan gyorsan növekednek, attól függ mennyi kaja van előttük.
2017. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen így hogy eltemettük egyre biztosabb hogy ő... csak nehéz túl tenni rajta magam és azon is hogy egy kis utcában miért kell ész nélkül hajtani.... legszívesebben tennék ki az árok mellé egy kis táblát egy macskával hogy legalább érezze magán az aki tette...annyira aranyos macska volt. Igaz a testvéreivel mindig marták egymást de engem szeretett...:( Csak ugye annyi ilyen irombás macska van erre hogy még reménykedtem. Persze más macska halála sem jó nem úgy értem:=
2017. szept. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!