Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. s. adhatok nekik tejet?...

S. O. s. adhatok nekik tejet? Többi lent.

Figyelt kérdés
A szomszédban 4 napja születtek kiscicák, de az anyukájuk ma reggelre sajnos meghalt. A szomszéd megkérdezett, hogy ha nem.gond, adnék e lefejt tejet én a kiscicáknak? Hogy érthető legyen: van egy másfél hónapos kisbabám, ás szoptatok, és az én anyatejemből szeretne nekik adni. Nem tudom, hogy ilyet lehet e? Nem elesz bajuk tőle? Sajnos tápszert nemfog venni nekik, megmondta, hogy nem akar költeni rájuk :-(
2017. szept. 10. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Akkor altattassa el őket. Milyen idiótaság ez, hogy a te tejedet adod nekik? Vegyen nekik tehéntejet.
2017. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Tehéntejet sem, mert addig fognak tőle f*sni, míg bele nem halnak...


Inkább szól(jon) állatvédőknek, akik elviszik a kicsiket, mert az nem állapot, hogy nem akar költeni rájuk... Akkor minek van macskája?

2017. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
78%
próbáld meg, de bolti tejet semmiképpen nem szabad
2017. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tápszert nem hajlandó venni, akkor nem fogja 2 óránként cumiztatni sem őket...

[link] neki próbáljatok írni, hátha tud segíteni.

Tehén tejet nehogy adjon nekik!!!

2017. szept. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vitesse el állatvédőkkel! Az ilyen gondolkodású ember meg ne tartson állatot!

Milyen hülye ötlet hogy anyatejet ad a macskáknak? És ha nem akar rájuk költeni, hogyan akarja etetni? Nehogy adj neki!

2017. szept. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy ártana-e nekik, de ilyen embernek nem szabadna állatot tartani. Felháborító amit csinál.
2017. szept. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem kerül egy vagyonba a tápszer 800 ft-ért vettem egy dobozzal és sokáig elég.

De mondjuk ha nem akar költeni rájuk akkor biztos nem is fogja őket gondozni.

2017. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, mert ha tápszerért nem megy el, akkor nem fogja őet etetni kétóránként.
2017. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, de 5 kiscicát én most nem tudok átvenni gondozni :( tápszert vettem nekik ma állatpatikában, de ennél többet nem tudok értük tenni :(
2017. szept. 11. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Menhely vagy állatvédők...
2017. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!