Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskafotok. Nehez macskakrol...

Macskafotok. Nehez macskakrol kepeket kesziteni es mit gondoltok roluk?

Figyelt kérdés

Fenykepezitek a cicatokat es mit csinaltok a kepekkel ? Igaz hogy nehez roluk jo fotot /nen giccseset/ csinalni ?

Minden erdekel a cicafotokkal kapcsolatban.



2017. szept. 12. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Okyankor kell,amikor vicces fejük van.
2017. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi szintén cicás barátnőkkel,barátokkal szoktuk egymásnak küldzözgetni a cica fotókat! :)

Ha olyan a hangulatom én is vissza szoktam nézegetni az állatos fotókat ( vannak még tengerimalacaink és kutyánk is! ).

2017. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahol csak úgy random csinál valamit a cica olyanokat szoktam csinálni, beállított képeket nem, de ezeket is jó vissza nézni évekkel később.


Szokott olyat csinálni hogy egy plüss papagájt vissza mindenhova mintha a kölyke lenne és közben nyávog, azt próbáltam többször videóra venni de azt még sose sikerült, mindig elmegy az ágy alá, szekrény mögé vagy valami sötét helyre.

2017. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

én nehezen tudok képet csinálni róluk.. mindig belemozdulnak :)

tenyeszto vagyok, Facebookra toltom fel a jobbakat

2017. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Nem nehéz macskákról fotót készíteni, legalábbis amikor nyugodtak. Lehet úgy is, hogy heverésznek a kerítésen, vagy ha benti cica, akkor a kanapán. Ha megy is, lassan, komótosan ballag, akkor is lehet jó fotókat készíteni róla.

A giccset nem értem. Ha úgy vesszük, a macska önmagában egy giccs, hiszen egy öntörvényű, haszontalan állat, akit érdekből tartunk, és ő is érdekből marad velünk. Azon kívül nem tudom, mi giccses lehet egy macskafotóban. Elcsépelt viszont lehet, nagyon könnyen, hiszen maga a téma elcsépelt.

2017. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 SSSSuperKids válasza:
11%
Az én macskáim olyan pufik hogy belehalok.
2017. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van már vagy kétszáz képem a macskámról, de egyik se az igazi... Mire megnyomnám a gombot, már rég odébb mozdult. Persze, olyat képet lehet csinálni ezret, hogy fekszik, és be van csukva a szeme. De olyat, hogy normálisan pofát vágva nézzen bele a fényképezőgépbe, na az kizárt. Mondom, mire megnyomnám a gombot, már a fél macska nincs a képen, vagy épp a segge lesz irányban.


Nem akarok semmi különöset csinálni a képekkel, csak szeretném normálisan megörökíteni, mert ilyen szép cicám még nem volt, és nem is valószínű, hogy még egyszer lesz...

2017. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok cicás fotóm van.A legnagyobb gond talán az,hogy mikor meglátnak elindulnak felém,szóval lesz egy homályos kép szemből meg egy amin a cica farka van.De van néhány nagyon jól sikerült képem.Mamámék mindig cicás naptárt vesznek,arra gondoltam,hogy Karácsonyra kapnak egy olyat amibe az én fotóim vannak,egyébként csak néha megnézem őket.
2017. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskámról csak alvós képek vannak kb :"D Amikor nem alszik és vicces fejet vág vagy valami és le akarom fotózni, mindig pont abbahagyja, mikor elkészülne a kép, vagy belemozdul és homályos lesz >.<
2017. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt találsz ( a mai dátum szerint) 1453 macskafotót (is) :

több méretben is letöltheted.

Folyamatosan küldenek az ide regisztráltak sok éve szebbnél szebb képeket, nagyon sok témában. Lásd: [link]


Jómagam letöltöttem a Picasa programot [link]

és a Képgurutól elmentett képeket jeleníti meg a képernyővédőm.

Régi fotókat is retusáltam, "rendbetettem", de millió egyébre is jó a Picasa. Ha családi és egyéb képeket gyűjtesz, kollázsokat készítesz, küldesz, szerkesztesz, tárolsz.... stb.....akkor érdemes megnézned, miket tud. :)

2017. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!