Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szilikátos macska alom egy...

Szilikátos macska alom egy hetet bír?

Figyelt kérdés

Eddig aldis csomósodó macska almot használtunk,de az itteni vélemények alapján gondoltam kiprobalom a szilikatosat.

Pepcoban vettem 4l-es kiszerelest 1090 Ft-ért.


Két 4 hónapos cicám van, kedden tettem ki nekik az almot,és ma már teljesen sárga az egész. Tehát egy hetet sem bírt ki,nemhogy 4-et,amit ígér.

Vagy csak ez a pepcos lenne ilyen rossz minőségű?


2017. szept. 17. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Hát kettő cicának nyilván dupla annyi a terhelése, így az ígért négy hét is kettőnek felel meg. Azért sárga az egész, mert magába szívja a vizeletet. Én azt szoktam csinálni hogy amikor észreveszem hogy már nem szívja el a vizeletet kiszedem a sárga alja részt és akkor töltök rá frisset. Ezen kívül a kakit azt naponta többször kiszedem, amit észreveszem hogy van.
2017. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Két macska esetében élből fele annyit bír bármelyik alom (ugye dupla mennyiségű produktum van). Ha pedig lényegesen vékonyabban teríted, mint amit ír a használati, ismét veszted a tartósság felét - és már ott is vagy, hogy négy hét helyett csak egyet bír.
2017. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Abban biztos voltam hogy 4 hetet nem fog kibírni, de kettőre azért számítottam. Az ajánlott 7cm vastagság megvolt. És mivel még kicsit a cicák,kevesebbet esznek/pisilnek/kakilnak mint két nagy..
2017. szept. 17. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Most láttam én is a pepcoban az említett alomot.Ezek szerint nem túl jó minőségű. Nekem az aldis szilikátos vagy a tigerio(zooplus) simán kibír 3 hetet, de van amikor 4-et is de egy cicám van. Felkeverted minden nap az almot? Esetleg ez lehet még a gond,vagy tényleg a minőség.
2017. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy elsárgul teljesen normális, nem jelenti azt, hogy tele van. Hamár nem szívja fel a pisit, akkor van tele! Én az aldisat veszem, egy macskára a fele kibír három-négy hetet!
2017. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Én dm saját márkásat veszem.Egy felnőtt 5-6 kilós macskám van.Átlag 2-3 hetente cserélem az almot.Egy csomag így egy havi adag,de nem várom meg sosem,míg teljesen tele lesz
2017. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat. Vettem ma aldis szilikatosat kipróbálni .

Nem tudom ki jött ide mindenkit lepontozni,én mindenkinek zöldet adtam!

2017. szept. 18. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!