Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt a környékünkön egy...

Van itt a környékünkön egy hely, ahol rengeteg A kóbor cica. Sokan járnak ki etetni, de így egyre többen vannak. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Én nem etetem őket, viszont jó párat Sikerült már elkapnom, és ivartalanítatam őket. Akik etetik őket, Beszéltem már velük, hogy fogjunk össze s valahogy közösen oldjuk meg, hogy ne szaporodjanak, de erre az volt a válasz, hogy mindenki azt csinál amit akar. Ök etetik ennyi. Valami alapitvány nem tudna segíteni nekem az ivartalanitásba? Mert már nem győzöm anyagilag.

2017. szept. 18. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
1%
Miért jó neked, ha beleavatkozol az evolúció természetes menetébe? Ha ivartalanítod őket, kihal az a csoport. Pár évig ha él egy cica. Majd te fogod meg a patkányokat meg az egereket?
2017. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eleve sok A kóbor cica hazánkban, Akkor minek még a túlszaporulat?
2017. szept. 18. 16:38
 3/9 A kérdező kommentje:
És akik etetik nem avatkoznak bele? Ja, hogy csak az ivartalanítás számít annak. Értem.
2017. szept. 18. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha mondasz telepulest mondom a legkozelebbi alapitvanyt

2017. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Budapest 18.kerület
2017. szept. 18. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy pár évig él egy cica, első??

A macska átlag élettartama 15 év kb

Nekem volt egy, aki megélte a huszonegyet is.

Semmi szükség rá, hogy szaporodjanak, aztán elüssék, bántsák őket.

Jobb ha meg sem születnek

2017. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat nem nagyon talaltam

Szerintem probald meg a Noe allatotthont

Vagy probalj meg te is utanna nezni hatha te talalsz k9zelebbit

2017. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagy cicabarát vagyok. Hozd ide nekem őket!
2017. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-asnak nem!

Nálunk is volt hasonló helyzet. Állatbarátok összefogtak, állatorvossal megbeszélték, volt egy aki vállalta hogy nagyon kevés pénzért vállalja az ivartalanításukat.Sőt jó párat ingyen ivartalanított.De addigra már le volt szervezve nekik jó hely, ahol utána éltek.Állatvédők segítettek benne a gazdikeresésben, szállításban, nekik volt macska csapdájuk, mert nem mindegyik volt szelíd.

Nagy tortúra volt, napokig eltartott.De mindegyik jó helyre került.

Hármat nem sikerült befogni, nem mentek bele sosem a csapdába. Ők ott maradtak, a környéken lakók/lakótelep/ örültek is neki, mert eddig is etették, és hiányoztak volna nekik, ha egy se marad.

2017. szept. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!