Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell megnevelni a KIScicá...

Hogy kell megnevelni a KIScicát h ne harapkodjon majd később meg?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
harap? ez vmi pitbull-keverék macska?
2010. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pici és játszik..de le fog róla szokni?
2010. máj. 27. 14:56
 3/11 anonim ***** válasza:
NEm tudod leszoktatni, hiszen pici és játszik, vagyis jobban mondva tanulás is. Nálunk is ez a periódus van. 5 hetes az enyém. Harap csíp rúg mar , lesből támad, felmászik rajtam megharap és továbbszalad:) Nyugi felnőtt korában nem fogja csinálni.
2010. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt mondják az okosok, hogy amikor megharap szisszenj fel, vagy jajdulj fel. Éreztesd hogy ez neked fáj.

Az alomtestvérek is gyepáljak egymást rendesen. Én úgy gondolom, ahogy felnőnek abba hagyják., de

az enyém 9 hónapos és még most is harap. De nekem így tetszik. Sőt múltkor vendég volt nálunk és belecsimpaszkodott a lábába és megharapta. Még a kis fejét és oldalra fordította, hogy nagyobbat tudjon harapni. És nagyon büszke voltam rá. Kis pitbull cica.

Persze nem harap nagyot. Inkább vicces.

Játszik még mindig, nem vadul.

2010. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy macskám és már 4 éves de még mindig harap! én azt szoktam csinlni hogy fújok rá mint az igazi macskák és akkor megijjed aztán 2 napig nem csinálja!!! XD
2010. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nigra ***** válasza:

Az enyém is harap, pedig 3éves. A másfél éves cicám meg ül az ablakban és ha arra megyek felpofoz. :D Mondjuk őt én neveltem fel 2hetes korától mert az anyja nem foglalkozott vele. egy gyengébb nózira csapá ha harap, megoldja. (ne erősen csapj rá!) A macskák nem szeretik ha az orrukhoz nyúlnak. két, három alkalom és megtanulja


Én hagyom az enyémeket, mivel a 3éves sziámi(nevelhetetlen :D ) A másfél éves pedig egy genetikai beteg törpecica (fél kg a súlya)


Nigra

2010. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia!


a kiscicának ez játék és a tanulási folyamat része, szóval kell hogy harapdáljon, persze csak játékból. a felszisszenés vagy jajgatás, erős hang kiadása, az jó 5let. az én macskám nem harap vagy karmol meg minden ok nélkül, csak akkor teszi, ha játszik, persze ellenben ő nagyon félénk.

2010. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
harapdáljon b@zmeg nem harapkodjon.. Jézusom. amúgy amikor harap bassz rá a fejére.
2010. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
vagy verd el 1 bottal mint Cartmen
2010. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Először is: ha megharap akkor fogd meg a farkát, markolj rá jó erősen, forgasd meg kb. ötször a tengelye körül.

Utánna lépj rá a nyakára és harapd meg a nyakát, de úgy hogy megnyekkenyen!!! Aztán hidd el hogy soha többé nem fog megharapni!

Ha nem ezt csinálod akkor majd egyszer a te torkodat harapja át éjjel amikor a legszebbet álmodod!!!!!

2010. jún. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!